Sari la conținut
Forum Roportal
Ravl

Dragostea- ce este dragostea? sentiment sau manipulare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am auzit o chestie, cica numai o inima mare poate sa iubeasca de mai multe ori :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cica "love never fails". daca s-a terminat povestea, probabil nu ai fost indragostit/a. si d-aia poti sa "iubesti" de mai multe ori. nu stiu d-astea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate sunt cam dur spunand cuvintele astea si imi cer scuze anticipat daca ofensez pe cineva dar dupa mine real love este ca un muc pe care incerci cu tot dinadinsul sa-l scoti din nas si cand dupa un timp reusesti,nu stii ce sa faci cu el...

 

Peace

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate sunt cam dur spunand cuvintele astea si imi cer scuze anticipat daca ofensez pe cineva dar dupa mine real love este ca un muc pe care incerci cu tot dinadinsul sa-l scoti din nas si cand dupa un timp reusesti,nu stii ce sa faci cu el...

 

Peace

ai urlat sus si tare pe nush ce topic cat ai iubit si cat ai suferit, s-acu spui ca iubirea-i un muc. daca eram femeia aia de-ai iubit-o, asa te plesneam acum de-ti sareau mucii pe pereti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai urlat sus si tare pe nush ce topic cat ai iubit si cat ai suferit, s-acu spui ca iubirea-i un muc. daca eram femeia aia de-ai iubit-o, asa te plesneam acum de-ti sareau mucii pe pereti.

 

Nu m-am referit la tine si nu am nevoie de opinia ta.Eu m-am referit la unele experiente proprii care m-au impins sa spun cuvintele de mai sus si tu NU ai nici un drept sa ma critici din moment ce nu ma cunosti si nu stii despre mine absolut nimic.Ai vazut tu ca m-am legat eu de tine vreodata?? Ori de cineva de aici de pe forum???

 

De ce trebuie sa vii cu astfel de concluzii eronate si sa te insinuezi ca un fel de critic la adresa mea cand nu ai acest drept??Si,inca ceva.Te rog sa incetezi cu astfel de vorbe si expresii pt. ca NU ne tragem de sireturi amandoi si mai ai mult de invatat de la viata pana sa vorbesti.NU am vorbit cu tine ca sa te bagi iti cer parerea.Te rog sa nu mai continui.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate sunt cam dur spunand cuvintele astea si imi cer scuze anticipat daca ofensez pe cineva dar dupa mine real love este ca un muc pe care incerci cu tot dinadinsul sa-l scoti din nas si cand dupa un timp reusesti,nu stii ce sa faci cu el...

 

Peace

Stii cum e,cei care se aseamana se aduna.Daca tu ai stiut sa iubesti cu adevarat,ei bine,tocmai d-aia n-ai avut parte de dragoste adevarata.Parte de dragoste adevarata au sexosii, insensibilii,ghiolbanii samd

Editat de mița
Scos mesaj offtopic.
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii cum e,cei care se aseamana se aduna.Daca tu ai stiut sa iubesti cu adevarat,ei bine,tocmai d-aia n-ai avut parte de dragoste adevarata.Parte de dragoste adevarata au sexosii, insensibilii,ghiolbanii samd

 

 

You are so right my friend.Multumesc.In viata sunt multe lectii de aprofundat si invatat.

 

Peace

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×