Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Heroes of Might and Magic V

Postări Recomandate

cel mai mishto heroes a fost 3......cu exceptzia WOG-ului care a fost o mare porcarie.......4 ca shi Wog a fost o porcarie......poate nu o sa se repete din nou ce au facut cu 4.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de unde ati luat demo/ul?..pe gamershell vad ca nu a aparut...

 

De pe un hub. Cred ca il gasesti si cu DC-ul.

Oricum iti recomand sa astepti demo-ul oficial, asta are multe bug-uri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai ai de asteptat... HoMM V apare abia la inceputul lui 2006... iar prin inceput ei inteleg primul trimestru....

RABDARE!!!!

 

circula un demo pe net... promitator, dar imi omoara calculatorul :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
circula un demo pe net... promitator, dar imi omoara calculatorul :offtopic:

hmmm asa e ...pur si simplu nu l-am putut juca normal...si calcul meu nu-i chiar ultima rasnita. oricum eu cred ca apogeul a fost heroesIII . heroes 4 este groaznic si 5 continua grafica aia care pe mine ma cam oftica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand am vazut prima data IV am zis bleah! dar apoi m-am obisnuit. cel mai mult imi placea ideea implicarii eroului si posibilitatile de dezvoltare :offtopic:. plus mobilitatea oferita de armata fara erou, erou fara armata, caravane si de faptul ca nu-i musai sa ai orase. Dupa o vreme m-am obisnuit asa tare, incat am constatat ca nu mai stiu sa joc III-ul... plecam hai-hui pe plansa cu toata armata si ma trezeam invadata :ok:

V mi se pare... ciudat. nu ma pronunt pana nu il joc, ca sa nu patesc la fel. nu zic ca e rea ideea cu battle screen 3d, schimbari de perspectiva, si alea-alea... dar cand imi tureaza calculatorul ca o dacie la deal si imi ia cinci minute pana isi vad arcasii de ale lor... of, of...

 

 

ps: acuma ma delectam cu... errrrr... suna ciudat daca zic "ce voi putea face"?

aruncati un ochi aici, daca nu ati facut-o inca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E cel mai tare joc de strategie la ora actuala, bate la cur si pe warcraft3 si alte jocuri care abordeaza tema asta, grafica e foarte buna si sistemul de lupta 3d e super. Ce nu-mi place la el este ca a micsorat numarul de castele in schimb a veni cu niste creaturi super bune la fiecare castel. Cel mai aiurea lucru este diminuarea speed-urilor la creaturi mai ales la cele de ultim nivel, si schimbarea radicala a skilurilor si capacitatilor de magie nu cred ca e tocmai cea mai nimerita, dar merge... Per total este un joc reusit, campaniile sunt interesante si destul de dificile, am constatat cu regret ca genul de joc practicat de calculator nu s-a schimbat de la celelalte versiuni, tot fara nici o noima joaca cu aceleasi tactici de kkt, in fine, sper ca se va oraniza si ptr. heroes 5 o zona de joc online pana acum eu nu am gasit nimik. Bafta multa si have fun whyt this game

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut sunt menge si sunt fanul deplin al jocului heroes.Ce heroes jucati eu joc HEROES3 THE WAKE OF GODS.Il aveti :good: eu da astept vesti. :)

 

Apropo pt cei care se dau smecheri(=de 2 ori fraieri si odata prosti) ca lor nu le place heroes WOG faceti voi un joc mai belea daca puteti.

 

[edit] injuraturile chiar nu sunt necesare. senc iu. :P

 

Daca va credeti tari alegem un loc sa jucam si acolo necromancer-ul si infernul va va schimba parerea despre voi. :o: .BYE

post-12159-1150797518_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am Heroes V full version si ii pericol nu am ce zice knd m-am jucat prima data am ramas mut de uimire la ce grafica are ii super fain ca este 3d , campaniile sunt super faine iar muzica din joc :cry: super tare e un joc de nota 10 pe bune merita sa iti pierzi noptiile ca sa te joci Heroes V :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×