Sari la conținut
Forum Roportal
The Boss

Conteaza cum arati ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu zic ca conteaza cum gandeshti :crazy:

 

nu de alta dar cand erea mshi eu mai prostutz shi arat destul de bene nu prea aveam succesu de-l am acu....cand am inceput sa shi gandesc,,,,dar de omu din experientza invatza

 

 

 

 

 

incearca te rog sa nu mai folosesti scrierea de chat (k, sh, tz). multumesc :crazy:

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da evident nu potzi sa stai cu o pers cu care nu ai nimik in comun si nu potzi sa legi o conv doar asa ..pt k arata bine ( asta este parerea mea) pt mine cel putzin conteaza sa fiu p aceeasi lungime d unda cu pers respectiva , si chiar am intalnit asa o pers si uite k sa sustzin ce am zis mai sus si anume " conteaza f mult prima impresie itzi zic c am patzit p pielea mea la lic am zile in care nu am timp sau chef sa ma aranjez & in zilele acelea tipu abia dak vb cu me dar cand ma aranjam era brusc interesat d pers mea....so CONTEAZA CUM ARATZI!!! :crazy: ( astept argumente :crazy: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stii ce am observat? ca tipi care nu arata asa de bine au mai mult succes la femei...

chiar te cred... serios acu...

 

stiti de ce? pentru ca aia frumosi sunt putin cam prosti se dau prea multe figuri din capu lor... cine ar sta cu-n figurant prost?

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai bine ne zici care iti e problema..si poate te putem ajuta :crazy: ... peste ce fata ai dat? :crazy:

 

Foarte corect mirelutzo...Intrebarile de genu` apar atunci cand in intimitatea casei tale iti verifici fizicu in oglinda, dai din fund sa vezi cam ce impact ar avea asta asupra publicului si tot asa...Partea cu barbatii cu muschi si nemanierati...hello! baiete, tu despre ce fete vorbesti aici? alea care o ard cu bulangii asadar si prin urmare, niste bulangioaice! Am intalnit destule gagici care o ard fffffoarte frumos si cu oamenii potriviti. Este normal sa conteze cum arati...nimeni nu poate nega asta DAR ODATA CE ANALIZEZI FIZICUL testul cel mai important trebuie sa-l treaca psihicu'.Nimeni nu-ti cere sa rupi copertile de reviste cu fizicu' tau sau sa iti pice femeile la picioare...trebuie sa ai un fizic "carismatic". Fizicu' spre marea fericire a tuturor cuprinde si ideea de vestimentatie. Asa ca, incearca sa iti pui fizicu' in valoare cu o vestimentatie propice...totul trebuie sa tipe a ATITUDINE. Fizicu' este cartea de vizita a omului iar psihicu' firma in sine. Asa ca, trebuie sa ai o carte de vizita primitoare ca ceilalti sa fie interesati in firma ta, si de-acolo incepe adevaratu' razboi! Nu cuceresti cu fizicu', atragi cu fizicu'! Psihicu' pune punctul pe I in foarte multe situatii! Gandeste-te pe cine vrei sa agati si dup-aia iti vei da seama de fapt ce conteaza mai mult...astea difera de la om la om.

Editat de Malkav

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

conteaza aspectul fizic, dar nu-i capital. cel mai mult conteaza insa pentru sine, iti da incredere in tine , curaj.....pana la oraznicie mai e. dar important e spiritul fiecaruia, frumusetea sau uratenie interna. in rest experienta, fler etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
conteaza aspectul fizic, dar nu-i capital. cel mai mult conteaza insa pentru sine, iti da incredere in tine , curaj.....pana la oraznicie mai e. dar important e spiritul fiecaruia, frumusetea sau uratenie interna. in rest experienta, fler etc

cum iti dai tu seama de frumusetea din interiorul cuiva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×