Sari la conținut
Forum Roportal
Lacusta_Neagra

Fumator sau Nefumator?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu aveam motiv sa trimit 5 mesaje....dar imi cer scuze pt ele...

n-ai dece sa-ti ceri scuze. sa ceara roportal-ul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parere.... foarte buna domne' !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Alo fumatoriiiiiiiii sa nu va prind in locurile publice unde stau nefumatori ...si cu toate asta va intalnim ...n-am nimic cu nimeni dar si nimeni sa nu aiba nimic cu mine ...asa ca fumati cat vreti si cand vreti dar nu unde vreti ci acolo unde trebuie ... :crazy: ...in rest numai bine si incercati sa scapati de vicii ce naiba sunteti oameni care se pot controla :P

 

Da!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va rog nu va suparati pe mine dar eu cred ca se gasesc si fumatori civilizati. si de obicei daca va deranjeaza fumul de tigara sunt restaurante cu fumatul inerzis.

:P unde sunt acele restaurante?? 8)

nici pe terase nu mai ai loc de fumatori..

 

acum un an am facut o interventie chirurgicala..inainte de operatie mi s-au facut analize la sange, raze la plamani (conform procedurii) ...medicul de la raze imi spusese sa ma las de fumat...eu, care nu am fumat in veci... :crazy: ..asadar dragi fumatori..ne-ati mancat pana si plamanii :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P unde sunt acele restaurante?? 8)

nici pe terase nu mai ai loc de fumatori..

 

acum un an am facut o interventie chirurgicala..inainte de operatie mi s-au facut analize la sange, raze la plamani (conform procedurii) ...medicul de la raze imi spusese sa ma las de fumat...eu, care nu am fumat in veci... :crazy: ..asadar dragi fumatori..ne-ati mancat pana si plamanii :o:

 

...pare tare rau la fata! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8) unde sunt acele restaurante?? :o:

nici pe terase nu mai ai loc de fumatori..

 

acum un an am facut o interventie chirurgicala..inainte de operatie mi s-au facut analize la sange, raze la plamani (conform procedurii) ...medicul de la raze imi spusese sa ma las de fumat...eu, care nu am fumat in veci... :crazy: ..asadar dragi fumatori..ne-ati mancat pana si plamanii :cheer:

Imi pare tare rau de plamani tai... dar din cercul tau de prieteni apropiati cati fumeaza?...si de restaurantele pt ne fumatori vrei sa iti zic eu unde sunt... pai daca esti nefumator si esti in potriva fumatului sau vrei sa ai grija de plamani tai eu cred ca trebuia sa sti unde se gasesc aceste restaurante..recunosc sunt putine dar sunt...

 

:o: unde sunt acele restaurante?? :cheer:

nici pe terase nu mai ai loc de fumatori..

 

acum un an am facut o interventie chirurgicala..inainte de operatie mi s-au facut analize la sange, raze la plamani (conform procedurii) ...medicul de la raze imi spusese sa ma las de fumat...eu, care nu am fumat in veci... :P ..asadar dragi fumatori..ne-ati mancat pana si plamanii :good:

Imi pare tare rau de plamani tai... dar din cercul tau de prieteni apropiati cati fumeaza?...si de restaurantele pt ne fumatori vrei sa iti zic eu unde sunt... pai daca esti nefumator si esti in potriva fumatului sau vrei sa ai grija de plamani tai eu cred ca trebuia sa sti unde se gasesc aceste restaurante..recunosc sunt putine dar sunt...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:flowers: unde sunt acele restaurante?? :cheer:

nici pe terase nu mai ai loc de fumatori..

 

acum un an am facut o interventie chirurgicala..inainte de operatie mi s-au facut analize la sange, raze la plamani (conform procedurii) ...medicul de la raze imi spusese sa ma las de fumat...eu, care nu am fumat in veci... :flowers: ..asadar dragi fumatori..ne-ati mancat pana si plamanii :)

Imi pare tare rau pentru plamani tai..dar totsi din cercul tau de prieteni apropiati cati fumeaza?...si despre resteurante pentru nefumatori vrei sa iti zic eu unde se gasesc :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi pare tare rau pentru plamani tai..dar totsi din cercul tau de prieteni apropiati cati fumeaza?...si despre resteurante pentru nefumatori vrei sa iti zic eu unde se gasesc :stars:

acus am citit aici.

In Focsani (e un oras mic) nu sunt restaurante unde sa nu se fumeze ..iar in cercul nostru cam toti fumeaza :flowers:

Al meu sef fumeaza de rupe..deci..eu respir un aer super curat :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×