Sari la conținut
Forum Roportal
Lacusta_Neagra

Fumator sau Nefumator?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am fumat de la varsta de 10 ani pana la 12 ani ... numai fumat nu era ala ... eram copii ... eram curiosi ... fumam cu matusa mea ... e mai mare cu 4 ani decat mine ... apoi dintr'o data nu mi'a mai placut ... am mai fumat o tigara acum 4 ani la serviciu ... eram cu nervii la pamant ... si apoi iar pauza ... acum ceva timp m'am apucat serios de fumat ... sper sa ma las curand ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Alo fumatoriiiiiiiii sa nu va prind in locurile publice unde stau nefumatori ...si cu toate asta va intalnim ...n-am nimic cu nimeni dar si nimeni sa nu aiba nimic cu mine ...asa ca fumati cat vreti si cand vreti dar nu unde vreti ci acolo unde trebuie ...:lol2: ...in rest numai bine si incercati sa scapati de vicii ce naiba sunteti oameni care se pot controla :crazy:

 

Exista metode civilizate de a scapa de un fumator care te deranjeaza la restaurtant, atunci cand mananci.

Iata una dintre ele:

 

http://funnieststuff.net/viewmovie.aspx?ad...okersbeware.wmv

 

Am fumat fo 15 ani si mi-a ajuns. Acum ma deranjeaza fumul de tigara. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va rog nu va suparati pe mine dar eu cred ca se gasesc si fumatori civilizati. si de obicei daca va deranjeaza fumul de tigara sunt restaurante cu fumatul inerzis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va rog nu va suparati pe mine dar eu cred ca se gasesc si fumatori civilizati. si de obicei daca va deranjeaza fumul de tigara sunt restaurante cu fumatul inerzis.

 

Eu nu ma supar pe tine. De fapt nici nu ma refeream la fumatorii civilizati. :spiteful:

 

Apropo. Tu ai vrut sa trimit 5 mesaje sau e o eroare? Pt. ca eu, cel putin, am inteles punctul tau de vedere inca din primul mesaj.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu ma supar pe tine. De fapt nici nu ma refeream la fumatorii civilizati. :spiteful:

 

Apropo. Tu ai vrut sa trimit 5 mesaje sau e o eroare? Pt. ca eu, cel putin, am inteles punctul tau de vedere inca din primul mesaj.

nu aveam motiv sa trimit 5 mesaje....dar imi cer scuze pt ele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va rog nu va suparati pe mine dar eu cred ca se gasesc si fumatori civilizati. si de obicei daca va deranjeaza fumul de tigara sunt restaurante cu fumatul inerzis.

 

 

Mie imi plac cel mai tare restaurantele care au mese pt nefumatori undeva dupa o usa. E mai mult fum acolo decat la mesele pt fumatori. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×