Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Mutu, suspect de dopaj!

Postări Recomandate

Mie mi-a placut titlul de astazi din Libertatea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda... ne-a cam facut de ras... azi, un amic danez ma intreba ce-i cu scandalul asta si cat de fondate sunt acuzatiile... n-am avut incotro si a trebuit sa recunosc "isprava" savarsita de Mutu... :cry:

Dupa ce duminca noaptea, Gica Popescu incerca sa infirme zvonurile, acum impresarii jucatorului, in frunte cu Baciul, incearca sa induplece comisia din Anglia si astfel Mutu sa fie suspendat doar 6 luni, avand in vedere ca e la prima abatere.... vom vedea... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca vor fi 6 luni sau ca vor fi 2 ani nu cred ca are foarte mare importanta. Eticheta de "drogat" i-a fost deja lipita in frunte si cariera lui nu va mai ajunge niciodata la nivelul la care este acum.

Ce club va mai dori sa-la aiba in lot?

Poate unul din .ro

 

Am gasit un articol in Gardianul care explica problemele pe care le au ceilalti componenti ai lotului: http://www.gardianul.ro/index.php?a=evenim...t2004102002.xml

Cu alte cuvinte calificarea este compromisa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca Mutu va primi doar 6 luni de suspendare...eu ma gandesc la 1 an!

Daca tinem cont si de celelalte probleme existente in lot,nu prea mai putem spera la calificare.

Poate doar un miracol :!:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i nici o problema daca ii da 2 ani ! Fotbalul romanesc nu are nevoie in nici un caz de astfel de specimene !! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce club va mai dori sa-la aiba in lot?

 

 

Il vrea Lucescu la Sahtior.. la-a convins pe Ahmetov sa-la cumpere, iar Abramovici pare dispus sa-i faca o reducere ca-sa prieteni.... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce club va mai dori sa-la aiba in lot?

 

 

Il vrea Lucescu la Sahtior.. la-a convins pe Ahmetov sa-la cumpere, iar Abramovici pare dispus sa-i faca o reducere ca-sa prieteni.... :cry:

 

Serios :?:

Nu am auzit aceasta stire :!:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×