Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Mutu, suspect de dopaj!

Postări Recomandate

Pana la un comunicat oficial, prefer sa cred ca e doar un zvon... daca insa se va dovedi ca Mutu sa-a dopat, vom pierde un mare talent, iar calificarea "nationalei" la Mondiale sa-ar putea transforma intr-o utopie... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu este decat o eroare,un zvon nefondat!

Glumind putin,as spune ca nu ar fi de mirare daca sa-ar descoperi ca Mutu isi procura cocaina pe filiera Raluca Sandu-Ion Ion Tiriac! ::cry:: ::cry:: ::cry::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil avea parte de reducere ::cry:: :twisted:

 

PS: Pentru binele "nationalei" sper totusi sa fie vorba doar de un zvon :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa speram ca este doar un zvon.

Imi vine greu sa cred ca, cineva poate sa fie atat de prost incat sa dea cu piciorul la o cariera reusta si la o gramada de bani pentru droguri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa speram ca este doar un zvon.

Imi vine greu sa cred ca, cineva poate sa fie atat de prost incat sa dea cu piciorul la o cariera reusta si la o gramada de bani pentru droguri.

Si uite ca a fost atat de prost!

Tocmai a confirmat Gica Popescu ca Mutu a fost depistat pozitiv la test!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi vine sa mut mesajul la Coltul Trist :cry:

Imi pare rau de nationala ca a pierdut un jucator valoros :cry: si imi vine sa-la ... pe Mutu pentru prostia de care a dat dovada (asta e nu le poti avea pe toate).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hagi, Gica Popescu, Ilie Dumitrescu, Dan Petrescu... o tempora, o mores !! Ce vremuri mai erau, ieseam in strada entuziasmati . Acum ne e rusine cu ei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce ar mai putea fi spus acum... citesc ziarele si nu pot sa cred... Mutu si-a ratat cariera... din acel mare talent caruia i se intrevedea o cariera stralucita, a ajuns un... drogat... speechless... :?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×