Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Omule bun,ceea ce spui dumneata,inseamana o schimbare ds generatie si de mentalitate in Romania,deocamdata suntem inca ''balcanici'' in conceptii.Sa-ti mai dau un exemplu:Turcia si Grecia sunt in UE,dar mita exista.Vor mai trece doua generatii la romani,pana va dispare.

Şi ce, noi vrem să intrăm in EU pentru Grecia şi Turcia? Noi ar trebui să ne uităm la nemţi, francezi, englezi, statele din vestul Europei nu astea. De la aceştia trebuie noi să

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Şi ce, noi vrem să intrăm in EU pentru Grecia şi Turcia? Noi ar trebui să ne uităm la nemţi, francezi, englezi, statele din vestul Europei nu astea. De la aceştia trebuie noi să

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da,dar nu suntem situati in acea parte a Europei!

Si daca nu ai inteles ce ti-am raspuns in postarile anterioare,nu este treaba mea,ci a dumitale!

;) Şi? Nu trebuie să luăm ceea ce este bun, indiferent de unde? NUMAI CE ESTE BUN. Dar rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intre timp, sa va prezint un manual excelent pentru cei care dati/luati spaga. Citit-l cu atentie, si sa ne vedem cu prima ocazie cand o sa aveti nevoie de anumite servicii :bataita:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intre timp, sa va prezint un manual excelent pentru cei care dati/luati spaga. Citit-l cu atentie, si sa ne vedem cu prima ocazie cand o sa aveti nevoie de anumite servicii :haha:

 

Sunt destule lucruri acolo pe care le stiam deja :bataita: .

Concluzie: Este trist... dar adevarat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×