Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

In Hiper-Mall IT&C extraterestru.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hai sa spunem ca va ve-ti imprieteni cu un extraterestru si acesta va duce intr-un Hiper-Mall IT&C de pe planeta sa care vinde numai gadgeturi care pe Pamant inca nu s-au inventat. Oferta este foarte variata are orice gadget va trece prin imaginatie, dar extraterestrul va spune sa alegeti doar trei. Ce a-ti alege ?

Hai imaginatia la treaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1.Un minilaptop de 100 g, cu dimensiuni de: lungime 10 cm, latime 5 cm, grosime 1 cm.

Cu telefon mobil incorporat, camera foto-video incorporata, Tunner radio AM/FM/SW/LW-Tv incorporat,

Memorie 1000 GB si Internet.

2. Un MP3 Player cu o memorie de 10 TB. TB= Terrabiti.

3. Un aparat foarte performant de tradus din orice limba in orice limba care traduce si limbile vorbite de bastinasii de pe insulele din Pacific si sa aiba incorporata si functia de citire si traducere in engleza a gandurilor cainilor si pisicilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1.Un minilaptop de 100 g, cu dimensiuni de: lungime 10 cm, latime 5 cm, grosime 1 cm.

Cu telefon mobil incorporat, camera foto-video incorporata, Tunner radio AM/FM/SW/LW-Tv incorporat,

Memorie 1000 GB si Internet.

2. Un MP3 Player cu o memorie de 10 TB. TB= Terrabiti.

3. Un aparat foarte performant de tradus din orice limba in orice limba care traduce si limbile vorbite de bastinasii de pe insulele din Pacific si sa aiba incorporata si functia de citire si traducere in engleza a gandurilor cainilor si pisicilor.

si tu si extraterestrul tau ati gresit adresa si ati intrat la muzeu. Astea sint de mult microcipuri implantabile cu proiectie pe terminatia nervului optic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau:

1. Matura zburatoare cu schimbatoare de viteze, coada maturii sa degaje o lumina slaba albastra eventual si diverse mirosuri la cererea mea pentru a speria creaturile de pe acolo :spiteful:

2.

bagheta fermecata...

3. pelerina invizibila dar care sa aiba si rolul de a ma teleporta si de a-mi schimba infatisarea

 

Nu-i asa ca m-am scrantit? :spiteful: :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Off Topic : Dida te intreb,cati ani ai,de iti place harry potter.Nu mi-o lua in nume de rau,e doar curiozitate :spiteful:

 

On Topic : 1.un laptop foarte performant,cu internet de viteza de 100 Mb;

2.Un ceas de mana,cu TV,telefon cu 3G,mp3 Player si camera foto de 10 MegaPixeli

3.Aceiasi bagheta ca dida :spiteful:

Editat de N!gh7 W0lf

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×