Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Ce ai face daca te-ai intalni cu un extraterestru.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si l-ai intreba de sanatate cu arma aia in mana :spiteful:? vream si eu una.

si cand vine, sa urlu: "da, is xenofob. mars de aici!", si sa-i gauresc teasta.. pentru ca nici o lege nu poate demonstra ca am ucis o fiinta umana :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Datorita faptului ca sunt un cetatean model, l-as indruma spre cea mai apropiata sectie de politie pt. a isi pune viza de flotant pe buletin....daca are buletin, daca nu sa isi faca. Si isi poate face pe baza certificatului de nastere..daca are, daca nu sa isi faca. "Auzi ma ?! ce mama draq cauti pe pamant fara acte ???ai venit sa furi, firii a draq da nenorocitu draq ! ia urca-te in castronu tau zburator si dute-n planeta matii aia extraterestra ! mars ! si sa nu te mai prind la cirese ca pun bata si cainii pe tine ! sa mor daca nu iti pun antenele pe casa si asa mi-au taiat astia cablu ! "

si am scapat de dilema !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:o:

Datorita faptului ca sunt un cetatean model, l-as indruma spre cea mai apropiata sectie de politie pt. a isi pune viza de flotant pe buletin....daca are buletin, daca nu sa isi faca. Si isi poate face pe baza certificatului de nastere..daca are, daca nu sa isi faca. "Auzi ma ?! ce mama draq cauti pe pamant fara acte ???ai venit sa furi, firii a draq da nenorocitu draq ! ia urca-te in castronu tau zburator si dute-n planeta matii aia extraterestra ! mars ! si sa nu te mai prind la cirese ca pun bata si cainii pe tine ! sa mor daca nu iti pun antenele pe casa si asa mi-au taiat astia cablu ! "

si am scapat de dilema !

:( Hai, c-a fost tare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers: Cumpar extraterestru multifunctional su cu UpGrade la zi !!! ofer peste pretul pietei ...!!

Sau recompensa pentru cine are informatii care pot duce la capturarea unui astfel de specimen !!

:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca m-as intalni cu un extraterestru, l-as .............. :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

I-as trage o bataie ca-n filmele cu Gechi Cian si Extraterestru ITi :yahoo: (am scris la vraja :cheer: )

Daca nu e inarmat,il fac de-o tura prin oras... :spiteful: Il duc si in club...sa il vezi pe verzisor cum :spiteful:

 

:whack: :cheer:

Editat de N!gh7 W0lf

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×