Sari la conținut
Forum Roportal
Fluturel

super paranormal

Postări Recomandate

era multa gelatina? nu ai fost si tu curios cum arata sau ai fost prea speriat ca sa o iei la analizat :suicide: poate ca ai venit cu ea de afara si nu ti-ai dat seama,,,si eu cand eram mic m-am trezit cu un guster in casa si nici in ziua de azi nu am vreo idee cum a ajuns acolo in conditiile in care eu stau la etaju patru si culmea era in sufragerie, vecinii nu aveau cum sa mi-l arunce, gauri in pereti nu ...probabil ca s-a teleportat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eh ... prostia mea ca am postat aici.

- sa raspun asa ... rapid glumelor : nu , nu sunt racit.

Nu am venit cu nimic de afara ... s-a intamplat dupa ce eram la calculator de 4-5 ore ...

 

Oricum ... nu ave nici miros ... nici nu a lasat nici un fel de semn ...

a picat si apoi ... in cateva minute parca nici nu a fost.

 

Iar de balsam de par ... nu mai incape vorba . Oricum poate sunt eu razna... dar incercati si voi sa stati pe scaun la birou, si sa imi spuneti daca are cum sa pice ceva pe picior ... (eu stau la birou cu burta aproape lipita de masa ...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eh ... prostia mea ca am postat aici.

- sa raspun asa ... rapid glumelor : nu , nu sunt racit.

Nu am venit cu nimic de afara ... s-a intamplat dupa ce eram la calculator de 4-5 ore ...

 

Oricum ... nu ave nici miros ... nici nu a lasat nici un fel de semn ...

a picat si apoi ... in cateva minute parca nici nu a fost.

 

Iar de balsam de par ... nu mai incape vorba . Oricum poate sunt eu razna... dar incercati si voi sa stati pe scaun la birou, si sa imi spuneti daca are cum sa pice ceva pe picior ... (eu stau la birou cu burta aproape lipita de masa ...)

omule, nu fi suparat...gandeste in perspectiva, ai adus cate un zambet fiecaruia dintre noi, iar lucrul asta conteaza al draq de mult . :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

omul cand nu isi poate explica ceva incepe sa ia la misto :spiteful: don't worry

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×