Sari la conținut
Forum Roportal
Fluturel

super paranormal

Postări Recomandate

Offff.... tocmai mi s-a intamplat ceva care chiar ma pune pe ganduri. Ceva nu e in regula ... dar pana la materializari e cale lunga !!!

Stateam la calculator si fix la 12 noaptea ... 12 si 2 -3 minute mi-a cazut pe picior o chestie gelatinoasa ... alba ... Habar nu am ce putea fi ... habar nu am cum ... picioarele stau sub birou ... nu stiu cum a ajuns chestia aia pe piciorul meu.

Stiu ca am "un locatar" pe aici care la 12 fix se multumea doar sa imi trozneasca mobila ... dar asta intrece tot ce am intalnit pana acum.

Chiar sunt un pic speriat ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o sa ti se para ciudat ... dar poti sa zici ca era un fel de saliva ... ca la un caine turbat ? s-a prelins asa si a cazut habar nu am de unde ... fix pe picior (laba piciorului) ...

m-am sters imediat is am incercat sa vad de unde a picat ... prima data am verificat biroul la care stau pe dedesupt sa nu fie ceva prin pe acolo de nu stiu cand ... kiar nu am idee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o sa ti se para ciudat ... dar poti sa zici ca era un fel de saliva ... ca la un caine turbat ? s-a prelins asa si a cazut habar nu am de unde ... fix pe picior (laba piciorului) ...

m-am sters imediat is am incercat sa vad de unde a picat ... prima data am verificat biroul la care stau pe dedesupt sa nu fie ceva prin pe acolo de nu stiu cand ... kiar nu am idee

ectoplasma ? :suicide: ...hm....nu stiu ce sa zic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ectoplasma ? :suicide: ...hm....nu stiu ce sa zic...

 

 

ar fi trebuit sa fie in transa...Fluturel, ai fost in transa?

 

 

ciudat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oricum ... habar nu am ce a fost ... dar cred ca ma duc la culcare ... sper sa imi dau seama pana maine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Offff.... tocmai mi s-a intamplat ceva care chiar ma pune pe ganduri. Ceva nu e in regula ... dar pana la materializari e cale lunga !!!

Stateam la calculator si fix la 12 noaptea ... 12 si 2 -3 minute mi-a cazut pe picior o chestie gelatinoasa ... alba ... Habar nu am ce putea fi ... habar nu am cum ... picioarele stau sub birou ... nu stiu cum a ajuns chestia aia pe piciorul meu.

Stiu ca am "un locatar" pe aici care la 12 fix se multumea doar sa imi trozneasca mobila ... dar asta intrece tot ce am intalnit pana acum.

Chiar sunt un pic speriat ...

 

o fii de la vecinii de sus, au facut-o pe balcon, a batut vantul si tu ai avut fereastra deschisa :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stateam la calculator si fix la 12 noaptea ... 12 si 2 -3 minute mi-a cazut pe picior o chestie gelatinoasa ... alba ... Habar nu am ce putea fi ... habar nu am cum ... picioarele stau sub birou ... nu stiu cum a ajuns chestia aia pe piciorul meu.

Chiar sunt un pic speriat ...

mai, mai...si mie mai imi pica cate o chestie mucilagenoasa ...cand sunt racit ! :suicide:

sorry, nu ma pot abtine. :wacko:

 

 

 

o fii de la vecinii de sus, au facut-o pe balcon, a batut vantul si tu ai avut fereastra deschisa :D

pai si ce... aruncau aia cu "gelatina" pe ferastra ?

:stars:

 

 

o sa ti se para ciudat ... dar poti sa zici ca era un fel de saliva ... ca la un caine turbat ? s-a prelins asa si a cazut habar nu am de unde ... fix pe picior (laba piciorului) ...

m-am sters imediat is am incercat sa vad de unde a picat ... prima data am verificat biroul la care stau pe dedesupt sa nu fie ceva prin pe acolo de nu stiu cand ... kiar nu am idee

saliva ?

:huh:

...d e la caine ? :rot:

bine ca n-a latrat ! :yes:

Editat de maniacu '

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×