Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu-i a buna: 53 pct... :)

 

2. 51- 60 puncte

Multi te considera interesant, volubil si impulsiv, un lider innascut, care ia decizii repede, dar nu intotdeauna ia cele mai bune decizii. Te vad indraznet

si aventurier, cineva dispus sa incerce orice, macar o data, cineva care risca si caruia ii place aventura.

Multi iti cauta compania datorita sarmului pa care il radiezi.

 

oare sunt chiar asa??? :)

 

:photo: :) :)

Editat de alexandra_17

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceilalti te considera tonic, sarmant, amuzant, practic si intotdeauna interesant, cineva care este tot timpul in centrul atentiei, dar suficient de echilibrat pt. a nu se lasa luat de val. De asemenea te considera o persoana placuta, cu bun- simt, intelegatoare, si cineva care le ridica moralul si le sare intr-ajutor intotdeauna.

 

intr-adevar unii asa ma considera.. prietenii in special... dar sunt si persoane care nu ma considera astfel :photo: oare care sunt in numar mai mare? :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

52

Ok, am inteles ca pasii grabiti sau rasul zgomotos atrage atentia dar nu vad ce legatura are culoarea favorita sau pozitia in care adorm cu scopul testului de a afla ce parere au altii despre mine. Si de unde stiu ei ce visez, ce importanta are?

:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

37 puncte!

 

4. 31-40 puncte

Ceilalti te considera sensibil, precaut, grijului si pragmatic. Te considera istet , talentat dar modest. O persoana care nu leaga repede prietenii dar care e foarta loiala prietenilor si asteapta acelasi lucru de la acestia. Cei care te cunosc bine stiu ca e foarte greu sa-ti spulbere increderea pe care o ai in prietenii tai, dar stiu de asemenea ca iti recapeti cu greu increderea in cineva care te-a dezamagit.

:yahoo: (chiar e bun testul asta! cel putin 90%...)

Editat de costy73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
52

Ok, am inteles ca pasii grabiti sau rasul zgomotos atrage atentia dar nu vad ce legatura are culoarea favorita sau pozitia in care adorm cu scopul testului de a afla ce parere au altii despre mine. Si de unde stiu ei ce visez, ce importanta are?

:flowers:

 

:flowers:

Au o importanta. Toate aceste lucruri pe care le-ai enumerat sunt necesare pt a "dezvalui" personalitatea unui om. De pilda, iti place o anumita culoare, sa zicem, rosu. Inconstient te asociezi cu aceasta culoare, care are multe semnificatii: caldura, forta, intensitate, s.a.m.d. La fel si cu pozitia in care preferi sa adormi. Nu stiu cat de real o fi, in principiu asta sustin psihologii.

Si nu trebuie sa stie *ei* ce visezi. Este un test psihologic. Dupa raspunsurile date, se poate deduce aproape exact, cam cum te comporti in realitate. La mine s-a potrivit :flowers:

Editat de Scythe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"4. 31-40 puncte

Ceilalti te considera sensibil, precaut, grijului si pragmatic. Te considera istet , talentat dar modest. O persoana care nu leaga repede prietenii dar care e foarta loiala prietenilor si asteapta acelasi lucru de la acestia. Cei care te cunosc bine stiu ca e foarte greu sa-ti spulbere increderea pe care o ai in prietenii tai, dar stiu de asemenea ca iti recapeti cu greu increderea in cineva care te-a dezamagit."

 

Mă recunosc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceilalti te considera sensibil, precaut, grijului si pragmatic. Te considera istet , talentat dar modest. O persoana care nu leaga repede prietenii dar care e foarta loiala prietenilor si asteapta acelasi lucru de la acestia. Cei care te cunosc bine stiu ca e foarte greu sa-ti spulbere increderea pe care o ai in prietenii tai, dar stiu de asemenea ca iti recapeti cu greu increderea in cineva care te-a dezamagit.

 

im mare parte adevarat! :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceilalti te considera tonic, sarmant, amuzant, practic si intotdeauna interesant, cineva care este tot timpul in centrul atentiei, dar suficient de echilibrat pt. a nu se lasa luat de val. De asemenea te considera o persoana placuta, cu bun- simt, intelegatoare, si cineva care le ridica moralul si le sare intr-ajutor intotdeauna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×