Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Multi te considera interesant, volubil si impulsiv, un lider innascut, care ia decizii repede, dar nu intotdeauna ia cele mai bune decizii. Te vad indraznet

si aventurier, cineva dispus sa incerce orice, macar o data, cineva care risca si caruia ii place aventura.

Multi iti cauta compania datorita sarmului pa care il radiezi.

 

tare testu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multi iti cauta compania datorita sarmului pa care il radiezi.

poi..da cum sa nu!!cand te uiti la cineva..cu ochisori aia doi....ti se'nmoaie inima,nu alta :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceilalti te considera sensibil, precaut, grijului si pragmatic. Te considera istet , talentat dar modest. O persoana care nu leaga repede prietenii dar care e foarta loiala prietenilor si asteapta acelasi lucru de la acestia. Cei care te cunosc bine stiu ca e foarte greu sa-ti spulbere increderea pe care o ai in prietenii tai, dar stiu de asemenea ca iti recapeti cu greu increderea in cineva care te-a dezamagit.

 

:flowers: :cry: :x: :D ....bingo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

47 de puncte, adica cam asa...

De asemenea te considera o persoana placuta, cu bun- simt, intelegatoare, si cineva care le ridica moralul si le sare intr-ajutor intotdeauna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceilalti te considera sensibil, precaut, grijului si pragmatic. Te considera istet , talentat dar modest. O persoana care nu leaga repede prietenii dar care e foarta loiala prietenilor si asteapta acelasi lucru de la acestia. Cei care te cunosc bine stiu ca e foarte greu sa-ti spulbere increderea pe care o ai in prietenii tai, dar stiu de asemenea ca iti recapeti cu greu increderea in cineva care te-a dezamagit.

 

Dea..cam asa ceva :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceilalti te considera tonic, sarmant, amuzant, practic si intotdeauna interesant, cineva care este tot timpul in centrul atentiei, dar suficient de echilibrat pt. a nu se lasa luat de val. De asemenea te considera o persoana placuta, cu bun- simt, intelegatoare, si cineva care le ridica moralul si le sare intr-ajutor intotdeauna.

Asa sa fie...? :flowers: ...probabil

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×