Sari la conținut
Forum Roportal
busu

Ceainaria din spate de la Armenesca

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu dacaam pus bine topicul aici. M-am gandit ca ar fi bine ca totusi ceainariile sunt foarte putine, cine stie o ceainarie sa posteze aici adresa lor si totodata altii care vor sa stie de anumite ceainarii cu un anumit specific, sa intrebe si sa afle raspunsul aici.

 

Incep eu cu o intrebare: Stie cineva vreo ceainarie cu specific oriental? (turcesc-arabesc)

azi am fost la green house la gradina icoanei . preturi destul de mari pentru un ceai 69.9 da au multe sortimente si variante rece sau cald + n feluri de cafea si ceva sucuri (fresh)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vasiliada...sunt doua...una cum o iei de la palatul sutu spre unirii, e chiar in libraria vasiliada, la etaj...si una pe victoriei, vis a vis de muzeul enescu. e f dragutz...au o multime de ceaiuri super (asta o spune cineva caruia nu-i prea plac ceaiurile de fel)...iti recomand straciatella sau safari sunset...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vasiliada...sunt doua...una cum o iei de la palatul sutu spre unirii, e chiar in libraria vasiliada, la etaj...si una pe victoriei, vis a vis de muzeul enescu. e f dragutz...au o multime de ceaiuri super (asta o spune cineva caruia nu-i prea plac ceaiurile de fel)...iti recomand straciatella sau safari sunset...

 

prefer ceaiul verde

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Normal. Tu ai reducere de 50%.

 

20% alcohol?

 

75% pentru cei sub 1,5m nu ai nimerit-o :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Normal. Tu ai reducere de 50%.

 

20% alcohol?

 

iar te bagi ...

n-are mai alcool, e un ceai foarte aromat :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar te bagi ...

n-are mai alcool, e un ceai foarte aromat :tease:

 

ai baut negru cu scortisoara?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

green tea

http://www.greentea.ro/

e super fain, au mai multe salonase, unele intime altele mai putin, narghilea si patiserie

ceaiul excelent, ambianta de nota 10, aerul aromat ... muzica in surdina ... mergeti si nu veti regreta

in curand vor deschide si terasa :lol2:

Editat de -olivia-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
green tea

http://www.greentea.ro/

e super fain, au mai multe salonase, unele intime altele mai putin, narghilea si patiserie

ceaiul excelent, ambianta de nota 10, aerul aromat ... muzica in surdina ... mergeti si nu veti regreta

in curand vor deschide si terasa :lol2:

 

 

cool cred ca ii fac o vizita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×