Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Cat de destepte sunt animalele?

Postări Recomandate

Ieri am asistat la o scena care m-a lasat :socca:

Pisicul meu (puiul) a facut treba mare in casa pe covor. Masa cand a venit in camera a vazut si sa-a dus la el si la-a certat si la-a batut.

Consecinta: astazi pisicul sa-a dus la tava lui si a facut acolo.

 

Stiti si voi intamplari asemanatoare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pisicuta mea cea mica e cuminte dar e un fel de catel :cry:

 

Ea cara mingiute in gura si mama ei miauna urat la ea cand o vede ca un catel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca suna banal, suna clichee, dar de fiecare data cand sunt suparata cineva are grija sa vina si sa ma inveseleasca. Si stie sa faca niste giumbuslucuri...

Cine?

Ati ghicit, blacca cat cea adevarata!! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Papagalul meu emancipat stie cand o "comite" si se "refugieaza" pe galerie pana se linistesc apele... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Papagalul meu emancipat stie cand o "comite" si se "refugieaza" pe galerie pana se linistesc apele...  :cry:

 

De ce nu? Doar e suficient de destept sa nu se puna cu un motan. ::cry:: Presupun ca e galben si sa-a uitat la multe desene animate, nu? :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nu? Doar e suficient de destept sa nu se puna cu un motan.  ::cry:: Presupun ca e galben si sa-a uitat la multe desene animate, nu?  :twisted:

 

Da, nu prea se pune cu "mata" de mine ca n-are sanse :twisted: Cat despre culoarea lui, nu e galben, insa se rezolva, il vopsesc ::cry::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nu? Doar e suficient de destept sa nu se puna cu un motan.  ::cry:: Presupun ca e galben si sa-a uitat la multe desene animate, nu?  :twisted:

 

Da, nu prea se pune cu "mata" de mine ca n-are sanse :twisted: Cat despre culoarea lui, nu e galben, insa se rezolva, il vopsesc ::cry::

 

Cunosc foarte bine senzatia, mai ales ca am de-a face cu trei ca el. ::cry::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×