Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Scenele fierbinti de pe marile ecrane

Evaluează acest topic

Cea mai fierbinte scena  

26 membri au votat

  1. 1. Cea mai fierbinte scena

    • Meg Ryan si Billy Crystal - Cand Harry a intalnit-o pe Sally
      7
    • Ingrid Bergman si Humphrey Bogart - Casablanca
      4
    • Patrick Swayze si Jennifer Grey - Dans Murdar
      12
    • Patrick Swayze si Demi Moore - Fantoma
      6
    • Richard Gere si Julia Roberts - Frumusica
      11


Postări Recomandate

"Original Sin" cu Antonio Banderas si Angelina Jolie.. nu e decat o astfel de secventa, dar face cat 10...  :)  :)  :)

 

Da, intr-adevar e reusita... desi nu mi-a facut placere sa vad pieptul paros al lui Banderas ::): ::): Totusi, angelina reuseste sa iti ia mintile de fiecare data... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa parerea mea, cea mai "fierbinte" scena ramane cea din BASIC INSTINCT, cu saron Stone si Michael Douglas ... acolo intr-adevar se emana energie sexuala  :dee 

 

Si da, DIRTY DANCING a fost un film foarte reusit, chiar daca nu mi se pare potrivita asocierea cu scene "fierbinti" ...

 

 

Va mai aduceti aminte scene HOT si in alte filme?

[snapbacca]22452[/snapbacca]

 

 

 

 

 

oca, o sa urmeze si un Basic Instict 2 si abia astept .!!

 

nu am vazut toate filmele propuse ptr. vot ....dar Dirty Dancing la-am vazut cel putin de 15 ori...numai de 4 ori in ultimul an....ar trebui sa-la cumpar.......si nu-mi place re-macae Dirty Dancing din 2004.......cred ca muzica este mult mai buna in cel vechi si "miscarile" bineinteles......

 

un film "hot" de care mi-am adus aminte .....desi la-am vazut cu cel putin 8 ani in urma.... Body of Evidence cu Madonna ( .) si numai tin minte numele personajului masculin.... mai sint multe dar nu-mi aduc aminte acum..........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a fost foarte greu sa aleg, toate sunt printre filmele mele preferate... In final am votat pentru Dirty Dancing dar a fost foarte greu sa aleg. Mi-am adus aminte scena in care trec de la dans ...la pat şi cu cata senzualitate puteau sa danseze perechile de angajatii in faza de la inceput si nu m-am putu abtine... ;)

 

Referitor la scene hot, sarutul pasional din Pe aripile vantului a starnit multe controverse la acea vreme (imi aduc aminte ca am citit undeva ca echivala cu un viol) si probabil ca a fost printre primele scene hot din filme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oca, o sa urmeze si un Basic Instict 2 si abia astept .!!

 

nu am vazut toate filmele propuse ptr. vot ....dar  Dirty Dancing la-am vazut cel putin de 15 ori...numai de 4 ori in ultimul an....ar trebui sa-la cumpar.......si nu-mi place  re-macae  Dirty Dancing din 2004.......cred ca muzica este mult mai buna in cel vechi si "miscarile"  bineinteles......

 

un film  "hot"  de care mi-am  adus aminte .....desi la-am vazut  cu cel putin 8 ani in urma.... Body of Evidence cu  Madonna ( .)  si numai tin minte numele personajului masculin.... mai sint multe dar nu-mi aduc aminte acum..........

[snapbacca]25828[/snapbacca]

 

Dirty Dancing Havana Nights e mai "fierbinte" datorita muzicii latine...dar scena de dragoste e putin cam puerila...n-au fost prea inspirati cand au ales personajul principal masculin...probabil ca sa-au gandit doar la talentul lui la dansat...in pat stau cam prost tipii, cel putin asta sa-a vazut pe ecran

 

parerea mea! hac!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi-a placut foarte mult dirty dancing dar nu as cataloga scene "fierbinti" de aici.

pentru cei care au vazut, in "cruel intentions" cu ryan phillipe a fost scena cand ea urca pe scarile rulante si el era la capatul scarilor, a fost sarutul pasional si apoi... :pee caiar mi -sa parut o scena "fierbinte" :spiteful: :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ales intre scenele din "Dirty Dancing" si cele din "Frumusica". Greu... am votat "Dirty Dancing" pentru preludiu... cu toate ca mai potriviti pareau Richard Gere si Julia Roberts.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dintre cei care au reusit sa transmita cu naturalete mesajul erotic sunt caim Basinger si Michey Rourcae in " Noua saptamani si jumatate" , de asemenea Diane Lane si Olivier Martinez in " Infidela".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda... vine Basic Instinct 2 , insa saron Stone nu e cam "afumata" pentru a mai aparea in asemenea scene? Am inteles ca tot ea va juca si in aceasta continuare ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda... vine Basic Instinct 2 , insa saron Stone nu e cam "afumata" pentru a mai aparea in asemenea scene? Am inteles ca tot ea va juca si in aceasta continuare ...
Doamne fereste .......... FUUUUUGGGGGGGGiiiiiiiii Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×