Sari la conținut
Forum Roportal
Carrina_19

lifturile

Postări Recomandate

:o: :P ;) tare asta...dar probabil ca radem din motive diferite...yo deja o vad pe Jolie cum iti loveste trupu' ce lancezeste pe podea cu picioru' "Fucking no-good Romanians...! Wake-up, wake-up Godamn it!!!" :good:

 

 

 

GATA!!! ma duc sa mor in lift...poate-o veni!!!! hai, nu ma mai provocati, pls!!!!! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
GATA!!! ma duc sa mor in lift...poate-o veni!!!! hai, nu ma mai provocati, pls!!!!! :good:

 

 

vezi ca sta la panda o Brad Pitt frumos!

 

vezi ca sta la panda o Brad Pitt frumos!

 

 

Parca il vad pe ironic iesind cu Angelina dezbracati din lift si sa-i de-a o cola lui Bradd Pitt si iron sa-i zica:Don't worry there is no sugar!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vezi ca sta la panda o Brad Pitt frumos!

Parca il vad pe ironic iesind cu Angelina dezbracati din lift si sa-i de-a o cola lui Bradd Pitt si iron sa-i zica:Don't worry there is no sugar!"

 

 

:good: :) TU ZII AIRPOOORT !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P ;) TU ZII AIRPOOORT !!!

 

 

sau sa ii zica Angelinei Jolie in lift:"ne miscam si noi mai cu talent!" :o:

 

stiu ca stiu ca si iron e sagetator ca Brad! :good:

 

ce tacut e iron..deja cred ca s-a suit in lift..doar doar nu o aparea angelina :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
banuiesc ca majoritatea dintre voi ati mers cu liftul..ce sentimente aveti cand stiti ca va suiti intr-un lift vechi de mai bine de 40 de ani?

poi, e cam de-o varsta cu mine, deci ma gandesc: sa ma combin , sa nu !

:jester: :blink: :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ca mersul cu un lift mai vechi de 40 de ani ar trebui incadrat in categoria sporturilor extreme.

 

Daca nu stiu varsta liftului nu am nici o senzatie. Dar daca as sti ca liftul e de 40 de ani as avea aceeasi senzatie ca in cazul sportivilor care practica sporturi extreme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand eram mic, aveam cosmaruri cu lifturi spatioase, semi-dezmembrate, se-mi deschise, urcand spre infinit...

 

.. am crescut cu lifturi batrane. Unele hurducaite, unele mergand bine, desi se simtea varsta. As spune, daca nu face ca toti dracii cand merge, chiar imi plac astea vechi. E un feeling ciudat, sa stii ca o groaza de oameni au mers cu ele...

 

.. de exemplu, liftul din scara bunica-mii are peste 40 de ani. Lunar, se gaseste sa nu mai tina franele si cand e la un metru deasupra de parter, cade. Si da-i, si deschide manual si fortat usa, si taraste-te pe burta, pentru ca liftul a ajuns la jumate de metru sub nivel, si butonul de alarma nu merge nici de-al dracului :drag: Eu unul n-am patit asta niciodata, da' am vazut de multe ori liftul cazut. Si mi-i mila de el ca de un om. Mai ales ca in ultima vreme scartaie, se izbeste de pereti, de tremura geamurile oamenilor care au perete comun cu liftul cela ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
banuiesc ca majoritatea dintre voi ati mers cu liftul..ce sentimente aveti cand stiti ca va suiti intr-un lift vechi de mai bine de 40 de ani?

 

ma uit sa vad cand a fost facuta ultima revizie! in functie de ce data e trecuta pot avea un sentiment sau un altul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
banuiesc ca majoritatea dintre voi ati mers cu liftul..ce sentimente aveti cand stiti ca va suiti intr-un lift vechi de mai bine de 40 de ani?

In Cluj sint citeva " monumente " care au cred ca mult mai mult de 40 de ani. Dar este o adevarata delectare sa folosesti un astfel de lift. Cu conditia sa mearga. Uneori liftul iti poate oferi si senzatii tari...O data de exemplu, a prins viteza, trecind de ultimul etaj, apoi oprindu-se brusc, de am "decolat" zdravan fara sa vrem toti din lift, zgiltiindu-ne zdravan. Am reusit sa deschidem usa si sa iesim, dar in liftul ala nu mai urc in veci!!! ...si nu era unul " de epoca"!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
banuiesc ca majoritatea dintre voi ati mers cu liftul..ce sentimente aveti cand stiti ca va suiti intr-un lift vechi de mai bine de 40 de ani?

cum ce sentimente? de frica imensa!! m-am blocat de cel putin 10 ori intr-un lift ce avea cam 10 ani...daramite unul de peste 40 de ani!! :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×