Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Sweet november

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca nu reusesti sa convingi omul respectiv sa te lase langa el in momentele lui grele nu ai nici cea mai mica sansa.

de ce sa il convingi ? fii acolo si pana la urma va aprecia asta..

oamenii sunt complicati si diferiti si nu cred ca exista reguli generale de actionare...pana la urma facem cum simtim ca e mai bine,nu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te-ai bagat ca musca in lapte. Esti pe langa cu totul, esti incapabila sa vezi dincolo de mistourile voastre ieftine din ultima vreme.

:focus:

scuze ca am comentat vis-a-vis pe un topic deschis de tine..nu te mai deranjez cu prezenta mea.

 

aaaa....nu faceam misto

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nightwish, asta nu este o regula...

Asa este, nu e o regula.. este insa experienta.

 

cred ca acei oameni nu stiu sa primeasca iubire, nu stiu sa se aprecieze pe ei suficient incat sa stie ca merita sa fie iubiti si nu singuri in cele mai grele momente.

Ai si nu ai dreptate. Poate ca te apreciaza prea mult ca sa te lase sa suferi. Pentru ca in cele din urma cu asta vei ramane.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce sa il convingi ? fii acolo si pana la urma va aprecia asta..

oamenii sunt complicati si diferiti si nu cred ca exista reguli generale de actionare...pana la urma facem cum simtim ca e mai bine,nu ?

 

Corect.

 

Nu este o regula, deci nu se aplica in toate cazurile. Important este sa existe iubirea.

 

Daca exista, atunci totul va fi de la sine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai si nu ai dreptate. Poate ca te apreciaza prea mult ca sa te lase sa suferi. Pentru ca in cele din urma cu asta vei ramane.

eu consider ca nu pot duce atata iubire, incat sa suporte fata suferinda a celui iubit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa este, nu e o regula.. este insa experienta.

 

Da, dar difera de la caz la caz.

 

Cum am spus, daca este dragoste, nu vor exista alti factori. Daca nu este dragoste adevarata, atunci... :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu consider ca nu pot duce atata iubire, incat sa suporte fata suferinda a celui iubit.

e un punct de vedere... :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×