Sari la conținut
Forum Roportal
geodudu

problema word2003

Postări Recomandate

Buna, am o problema care se anunta din ce in ce mai serioasa. Dupa un timp multe din documentele scrise in word2003 nu le mai pot vizualiza. Imi da eroarea "File not found". Daca deschid documentul din word cu File-Open mi-l deschide. De specificat ca nu le-am mutat sau schimbat denumirea sau altceva. Dupa un timp, in care au mers, pur si simplu daca dau dubluclick pe ele nu le mai deschide. Am de asemenea si documente pe care le pot deschide direct fara probleme. Am dat jos Office-ul si tot degeaba. Daca puteti sa-mi dati un sfat. Va multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca cel mai bine ar fi sa reinstalezi Office-ul.. si daca reusesti.. poate gasesti ultima varianta.. sau macar una mai noua?

 

in rest ai probleme cu calculatorul? poate e de la windows... reinstaleaza..

 

aaa.. si inca ceva... celelalte documente iti merg.. adica cele in excel sau powerpoint?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ai SP2, atunci asta e cauza ca el le converteste in alt format si de sub my computer nu vrea sa le vada.

Dai clic dreapta pe document in my computer si acolo ai propietati dupa care Change si iti alegi Microsoft Office Word, apply si ok. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×