Sari la conținut
Forum Roportal
Master of Disaster

Bug_avatar

Postări Recomandate

Am incercat sa-mi schimb avatarul si nu se poate sa fac upload la unul nou. Dimensiunile sunt in limitele acceptate . Pot sa selectez un avatar din lista disponibila pe site, dar daca fac upload la unul nou apare tot cel vechi. chiar daca sterg imaginea veche la un nou upload revine in loc sa apara imaginea proaspat uploaduita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Persevereaza! In cele din urma vei reusi.

Am patit-o si eu, dar s-a rezolvat a doua zi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Persevereaza! In cele din urma vei reusi.

Am patit-o si eu, dar s-a rezolvat a doua zi.

 

:giverose: Ok mai incerc si maine :giverose:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Na, ca m-a izbit pe mine acum :lol2:

 

M-am trezit cu o poza la profil, pe care din cate imi amintesc am pus-o pe forum, nicidecum la profilul meu!!! :crazy: O sterg, apare iarasi!!! Sterg, incarc alta si.... stupoare, tot cea care n-ar trebui sa fie acolo apare! Ma tot chinui de 3 zile si nimik.

O fi vreun fenomen paranormal, sau cineva se joaca cu nervii mei? :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gata, m-am convins :( sigur tine de paranormal :crazy:

La 30min dupa ce am scris msj de mai sus, surprizaaaaaa...... apare si poza care trebuie :lol2:

Ce efect poa' sa aiba dom'le un simplu post :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu pot sa schimb avatarul. II dau browse, aleg imaginea din calculator, si cand ii dau sa inlocuiasca apare una mai veche, pe care o pusesem din greseala.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici eu nu pot sa schimb avatarul. II dau browse, aleg imaginea din calculator, si cand ii dau sa inlocuiasca apare una mai veche, pe care o pusesem din greseala.

 

Gata,am rezolvat-o am pus o poza din tinerete de acum 38 de ani si o voi actualiza!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am patit si eu la fel, pana mi-am dat seama ca nu e neaparat vorba de forum ci de cache-ul de la browser. Asa ca am dat Enter pe adresa afisata sus odata ce am facut upload la poza, pe urma am dat refresh (F5). Oricum, poza a fost pusa pe server din prima incercare, doar ca browserul nu detecteaza schimbarea, probabil din cauza ca poza noua are acelasi nume si aceleasi dimensiuni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×