Sari la conținut
Forum Roportal
Carrina_19

primul om care a intrat in rai

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cine credeti ca a fost primul pacatos care a intrat in rai?

eu...dar m-au dat afara :giverose:

pai legal...nici un pacatos nu are voie sa intre-n rai,trebuie sa dea spaga lu' sfantu petru,apoi sa aranjeze cu arhanghelii,dupa care cu interventie la cel mare....poate fii acceptat pe ascuns...dar legal[dupa codul biblic] nu are viza\voie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu...dar m-au dat afara :giverose:

pai legal...nici un pacatos nu are voie sa intre-n rai,trebuie sa dea spaga lu' sfantu petru,apoi sa aranjeze cu arhanghelii,dupa care cu interventie la cel mare....poate fii acceptat pe ascuns...dar legal[dupa codul biblic] nu are viza\voie

 

 

black eu am intreb serios..asa ca te rog da un rasp destept

 

black eu am intreb serios..asa ca te rog da un rasp destept

 

 

Uita-te in biblie si da rasp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu te ajuta cu nimic, e o pierdere de vreme, numai lucrurile care te zidesc merita discutate....

 

Sa inteleg ca tu stii raspunul, atunci de ce ai mai deschis topicul? Sa te dai mare cumva? :giverose:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar nu te ajuta cu nimic, e o pierdere de vreme, numai lucrurile care te zidesc merita discutate....

 

 

Suntem la religie si spiritualitate,iar primul pacatos care a intrat in rai face parte din aceasta tema..cand vei afla rasp la aceasta intreb,ptr ca daca nimeni nu stie o sa dau eu rasp..dupa care cei de pe roportal isi pot spune parerea..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Suntem la religie si spiritualitate,iar primul pacatos care a intrat in rai face parte din aceasta tema..cand vei afla rasp la aceasta intreb,ptr ca daca nimeni nu stie o sa dau eu rasp..dupa care cei de pe roportal isi pot spune parerea..

primul pacatos a fost sarpele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar nu te ajuta cu nimic, e o pierdere de vreme, numai lucrurile care te zidesc merita discutate....

 

Sa inteleg ca tu stii raspunul, atunci de ce ai mai deschis topicul? Sa te dai mare cumva? :giverose:

 

 

stiu rasp,si nu ma dau mare..vreau decat sa gasim impreuna rasp si sa analizam..daca este normal,sau nu..daca nu-ti convine aceasta intreb,pe care eu si cei care v-or rasp cu parerile lor cine a fot primul om(ptr ca omul e un pacatos din nastere)care a intrat in rai,at poti trece la o alta tema..nu esti obligat sa scrii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×