Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Wtf is wrong with people?! Rostogolesc toti prosteste filmuletul cu "patinatorul orb Babo care cand era mic a sărit maica-sa cu el în brate de la etajul 7 ca sa se salveze dintr-un incendiu si maica-sa a murit si el a supravietuit dar a ramas orb" cine dracu inventează povestile astea?

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e foame dar nu stiu ce as manca ca nu-mi vine sa ma ating de nimic din frigider.   M-am uitat in ziar dar arata Salata de Boeuf, sarmale si piftie. 

"Cum să pui usturoiul în piftie" este lectia de azi, iar "Ce sa nu pui in Salata de Boeuf" este lectia urmatoare, care si asa nu pica din cer pe tava, chiar daca-l planific, am de mers la cumparaturi pentru ingrediente si e gata poimaine ca are nevoie si de timp de racire.   

Ieri am aruncat sarmalele din Oktombrie pastrate de mine pentru mine dar nu le-am putut atinge dintr-un motiv necunoscut inca. 

Mamaliga cu smantana si ceva branza o sa mananc, cand va fi gata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricum au motorina de rahat la Petrom/OMV. Oricum am cont doar la Transilvania. Oricum Redbull nu e sanatos.

Sunt in ton cu reactiile, pentru ca nu ma afecteaza :laugh:

Poate ne primesc la anul.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gizas. Pe Arcadia tv, un documentar Terra Polaris, l-am urmarit din doua motive, peisaje faine si animale plus o curiozitate de aia morbida sa ascult traducerea in limba romana care era mot-a-mot efectiv din engleza si formularea era absolut horror si nenaturala in romana, cred ca si google translate traducea mai bine. Cireasa de pe tort a fost mii de pinguini traiesc pe plaja alaturi de sigilii. :lol2:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 12/9/2022 at 7:49 PM, The Unknown said:

Cine-i Virgil din ecuatie???   dar ochelarii-s mai importanti decat domnul, am impresia, pana aflu cine este :meeting:

S-ar putea să fie Virgil van Dijk, un fotbalist olandez. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ploua cu 12 ore inainte de cum era prevazut ...ne-au spus meteorologistii ca va ploua doar dupa amiaza tarziu.   Ploua de 4 ore.  Scolile nu vor fi deschise in Nordul Arizonei din cauza zapezii si tot ce mai cade din cer.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 11.12.2022 la 11:48, The Unknown a spus:

  Am cautat o poza ca nu cred sa-l fi vazut pe teren jucand. 

Eh. Ai tu alte interese. 

De ex la noi la TV e o reclama la mix pentru cozonac fără frământare. Atât sunt de curioasa încât voi lua un pachet sa fac o proba. Dacă nu e bun îl dau la pisici. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×