Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Acum 10 ore, Amarena a spus:

Eu sunt la defilare!

Merg sa cumpar carne sa fac mici!!!   marfa din congelator nu se foloseste decat la spaghetii sos in casa mea. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Fiero a spus:

FB_IMG_1661283512531.jpg

May I add something?

Do that when you're unemployed, your wife is sick, your kids are starving or your house was taken by the bank, or else you're just another rich, bored hypocritical bastard.

Namaste. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Amarena a spus:

Sărbătoriți 23 august regulamentar :o:

Daca micii inseamna asta, DA!!!   Eu sarbatoresc si Ziua Nationala al Elvetiei pe 1 August, al Frantei pe 14 Julie, al Maghiarilor a fost pe 20 August, 4th of July al Statelor Unite si de tot ce-mi aduc aminte, prepar curcan de Thanksgiving de cate ori am musafiri din Europa si sint curiosi ce gust are???   Pentru altii prepar masa de Paste maghiar cu un jambon urias afumat fiert, comand cozonaci, vopsesc oua, care au venit in vizita in speranta ca vor manca bunatati ce acolo nu-si permiteau deja de decade, dar deloc nu se va intampla nici aici ca se evita deja cheltuiala mare cu musafirii.   Eu mereu intreb lumea ce ar dori la masa sa-mi fie mai repede de preparat mancarea, cand se mai venea in vizita din Europa.   La mine nu-i data fixa pentru nimic de sarbatorit, Duminica va fi pomana, dupa ce vor fi gata sarmalele.       

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8 hours ago, gargbird said:

Cum se șterge citatul din mesaj, că încă n-am prins-o p-asta?

Editat de Amarena
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 ore, gargbird a spus:

May I add something?

Do that when you're unemployed, your wife is sick, your kids are starving or your house was taken by the bank, or else you're just another rich, bored hypocritical bastard.

Namaste. 

Am uitat că pe-acilea sunt mulți deținători ai adevărului absolut. Pardon! Dacă tu vezi citatul ca pe o tâmpenie,  ok,  eu nu îl văd așa. Și nu sunt nici bogată,  nici vreo plictisită. 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Everything keeps getting better. Sunt recunoscatoare Luminii si cunoasterii cu care m-am ales pe parcursul procesului meu de vindecare. May God bless you all!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×