Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

32 minutes ago, Enki said:

Buey, Vriies, tocmai am vazut ca iar a plecat Artanu de la Partizan.

Acu vreo doi ani.:lol2:

Era sarea si usturoiul din piftie, asa cum era el. Asta e.

Zdob si zdub era perfect daca aducea nea goita.

Sarea și piperu, corect.

Iote un interviu cu Artanu, care a trecut și el peste covid...

https://www.fanatik.ro/drama-nestiuta-a-lui-artanu-ex-timpuri-noi-sotia-mea-a-avut-simptome-ample-a-fost-grav-19387412

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
14 minutes ago, adal* said:

Sa nu-l ascultati pe Bittman, ca am auzit ca este posibil sa va dezvaccineze in timpul concertului.:smile:

 

Fi-ți-ar Bittman al dreak! Ăsta e cântărețul și modelul tău tău preferat? Și-a lăsat nevasta cu trei copii și și-a găsit o pițipoancă cu 30 de ani mai tânără decât el! Mă leși cu Bittman al tău? :laugh:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 15 minute, Vriies a spus:

Fi-ți-ar Bittman al dreak! Ăsta e cântărețul și modelul tău tău preferat? Și-a lăsat nevasta cu trei copii și și-a găsit o pițipoancă cu 30 de ani mai tânără decât el! Mă leși cu Bittman al tău? :laugh:

Eh, probabil daca nu era, a devenit acum.

Eu nu l-am suportat niciodata, si singura melodie demna de mentionat a lui e banii vorbesc.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
46 minutes ago, Fiero said:

Cred că pana la 12 termin și eu cu piftiile. Noroc ca am bagat somn ca migul si maine-s liberă  :)))

Piftii, zici? 

Hai, pe bune, teleportează-mi și mie o piftie!:laugh:

Știu, ești supi pe mine...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Vriies a spus:

Piftii, zici? 

Hai, pe bune, teleportează-mi și mie o piftie!:laugh:

Știu, ești supi pe mine...

Nu sunt, omule, nu-s genul care poartă pică, discuțiile de pe topice sunt simple schimburi de replici, nu încerc sa conving pe nimeni de nimic, fiecare e liber sa creadă  și să faca ce vrea și ceea ce crede că  e mai bine pentru sine, iar eu cred că oamenii cu greu isi schimba modul de a vedea lucrurile, iar asta se întâmplă de cele mai multe ori doar când stiu ca schimbarea e in favoarea lor, iar eu nu am timp și nici chef sa lupt pentru a așa ceva. Dacă cineva nu îmi impune mie cu forta să fac ceva, și nimeni de pe forum nu are cum să faca asta, nu am nicio treabă. Nu vreau sa fac pe nimeni să se simtă aiurea, dacă am "gura" mare, nu înseamnă că am sufletul negru. Cu drag ti-as da, am facut un oloi mare si îl mănânc doar eu. O cutie sper să mai rămână, să duc și colegelor de birou. Numai că nu știu dacă sunt pe placul tău, eu pun și legume, scot doar ceapa si pe restul le tai bucatele și le pun alături de carne. Și mult usturoi. :)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
22 minutes ago, Fiero said:

 Cu drag ti-as da, am facut un oloi mare si îl mănânc doar eu. O cutie sper să mai rămână, să duc și colegelor de birou. Numai că nu știu dacă sunt pe placul tău, eu pun și legume, scot doar ceapa si pe restul le tai bucatele și le pun alături de carne. Și mult usturoi. :)

Am reținut doar partea care mi-a plăcut! :o:

Indiferent că pui legume, scoți ceapa, le tai bucățele...pliiizzz, teleportează-mi și mie! :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, Melania a spus:

Bleeeaaah, mancare! Huuuooo!!

Se poate face si din gheare si capete de pui sau rate, gasca, curcan iar unii-l numesc magie neagra, mancare de vrajitori cu efecte speciale la care au fost condamnati cei care-l mananca:eat: In Republica Dominicana circula zvonurile, am auzit la TV intr-o emisiune.   

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×