Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Lasa, ca mai bine sa lacramezi de la Directia 5 sau carnati, decat sa-ti sangereze urechile de la Bittman

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 ore, Motorină a spus:

Nu stricam Craciunul, daca il consumam cu o luna inainte?

 

Ba da

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu.

Poti sa il lungesti cat vrei si tot sa fie frumos, in fiecare zi. Cine si de ce sa impuna un anumit termen pentru ca un om sa se bucure cum vrea de un lucru? Trebuie sa traiesti cum iti place.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 ore, Motorină a spus:

Nu stricam Craciunul, daca il consumam cu o luna inainte?

Deloc! 

La mine mereu este Craciun sau Paste cand vine cineva si a fost aproape unul din aceste mari evenimente.   Defapt se mananca mai bine cu aceste ocazii, astea au fost consumate! 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 ore, Motorină a spus:

Nu stricam Craciunul, daca il consumam cu o luna inainte?

 

Nu. Iti faci incalzirea, te pregătești sa intri in atmosfera iti vin idei, cauti cadouri, iti cumperi decoratiuni,

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am trei colete care trebuie sa soseasca, sper numai sa nu vina cand sunt eu plecata. Sa intreb prin vecini daca e cineva care sta acasa de vacanta asta prelungita.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Noi primim pachetele de la 8 vecini cel putin ca cineva mereu este acasa si acem o debara unde se poate lasa.   Primitorul anunta la ce adresa sa lase cutiile ca nu sint acasa, asa merge pe aici.     Pentru noi vine rar ceva dar sintem acasa atunci.    

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 ore, King1 a spus:

Nu.

Poti sa il lungesti cat vrei si tot sa fie frumos, in fiecare zi. Cine si de ce sa impuna un anumit termen pentru ca un om sa se bucure cum vrea de un lucru? Trebuie sa traiesti cum iti place.

Am vrut să te contactez ca să ne întâlnim, dar totul s-a complicat prea tare si abia de putin  timp am ajuns si eu in camera de hotel. Poate altadata. Maine dimineata ma intorc acasă. Abia astept! 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, Fiero said:

Am vrut să te contactez ca să ne întâlnim, dar totul s-a complicat prea tare si abia de putin  timp am ajuns si eu in camera de hotel. Poate altadata. Maine dimineata ma intorc acasă. Abia astept! 

Am inteles! Nu e problema, vor mai fi ocazii :happy:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×