Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

sunt atat de multe de spus si atat de putini care mai spun cate ceva din cand in cand.

no trust, only dust.

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bre, dar greu se mai postează în aceste zile pe roportal!

În afară de Olga, care o trage la greu pe orice topic, indiferent că înțelege sau nu despre ce e vorba - bravo Olga, e clar că ajuți forumul! Și în afară de MissHyde, care-și vede de treabă periodic, restul pare că am intrat într-o   dolce far niente”. Care s-ar traduce, așa, printr-o „dulce trândăvie”. 

Aseneth, când își adce aminte, ce-i drept mai bagă și ea câte o goangă. Dar nu se mai lansează în vreo discuție serioasă și de durată.

Mă rog, în ceea ce mă privește io mai încerc, acolo, să mai înjghebez oareșce discuții pe anumite teme. Dar se pare că acestea se potolesc imediat, din lipsă de interes. Stu, Enki, garg... mai dau, așa, câte un răspuns silabistic, apoi se duc alene spre culcare...

Eh, câteodtă mai intervine și *adal. Dar cu siguranță că îi e prea dor de Kosmotro (alias Soogee, alias Nemo, alias naikan, alias,Tadayo, alias observant și alte nikuri cu scrântire de limbă), cu care e clar că ar mai vrea să schimbe o vorbă. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 minute, Vriies a spus:

În afară de Olga, care o trage la greu pe orice topic, indiferent că înțelege sau nu despre ce e vorba ...

Vreau diversitate, nu sa vorbesc despre politica prea mult sau despre vremea de azi , sa nu fie plictisitor de citit ce am scris.  

Azi ma suna de la un spital unde lucreaza unul din doctorii mei, sa-mi spuna sa NU ma prezint la terminul planificat de ei, (despre care eu nu stiam nimic) ca doctorul nu lucreaza in acea zi dar defapt ei m-au programat cu unul care nici nu ma cunoaste ca nu-s pacienta in specialitatea respectiva :eek:    Daca era dupa el, nu conta chiar daca pisici duceam si vorbeam despre Poker acolo, dar nu este platit de asigurare, asta-i durerea cea mare ca tarifurile sint extrem de piperate consultatiile lor ...  Cat este de futuristic si scena asta!!!

Acum zi si tu, cam asa stau lucrurile peste tot, insa eu mai am nevoie sa stau jos ca ma dor picioarele si inca n-am luat termin cu ortopedistul sa nu ma incurc in atatea rendez-vous-uri.  

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Just now, The Unknown said:

Vreau diversitate, nu sa vorbesc despre politica prea mult sau despre vremea de azi , sa nu fie plictisitor de citit ce am scris.  

Azi ma suna de la un spital unde lucreaza unul din doctorii mei, sa-mi spuna sa NU ma prezint la terminul planificat de ei, (despre care eu nu stiam nimic) ca doctorul nu lucreaza in acea zi dar defapt ei m-au programat cu unul care nici nu ma cunoaste ca nu-s pacienta in specialitatea respectiva :eek:    Daca era dupa el, nu conta chiar daca pisici duceam si vorbeam despre Poker acolo, dar nu este platit de asigurare, asta-i durerea cea mare ca tarifurile sint extrem de piperate consultatiile lor ...  Cat este de futuristic si scena asta!!!

Acum zi si tu, cam asa stau lucrurile peste tot, insa eu mai am nevoie sa stau jos ca ma dor picioarele si inca n-am luat termin cu ortopedistul sa nu ma incurc in atatea rendez-vous-uri.  

 

 

Olga, nu fi supi pe mine! 

Pup la tine! Da? :smile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ah, și să nu le uit pe Abbie M (Finian, Rory) și pe Maeve (Ea, Rhini)...

Bre, pe unde mai sunteți? :smile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Vriies a spus:

Stu, Enki, garg... mai dau, așa, câte un răspuns silabistic, apoi se duc alene spre culcare...

Eu?!...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
17 minutes ago, gargbird said:

Eu?!...

mă refeream strict la discuțiile pe o anumită temă; bagi o ștangă și fugi! :laugh:

 

bine, tu mai ești atent la rusnacii care vin în valuri și spamează. 

bravo ție! din cauza asta te-a și cooptat blues.

sper și eu să faci treabă bună! :smile:

Editat de Vriies

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×