Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Acum 39 minute, King1 a spus:

Aaaa, eu m-am atasat foarte tare de ei, de asta m-a intristat povestea; nu ma identific, dar multumesc pentru sfat oricum :happy:

Mi-am luat si carti si tot o sa mai iau, devorez acum tot ce prind despre istoria si mitologia nordica.

Deschide un topic in care sa ne lasi recomandari, si voi contribui si eu.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, King1 a spus:

 

Ma apropii de sezonul 5...

Am văzut și eu câteva episoade, cumva pe sărite și cred că în Germania le văzusem pe primele! 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, King1 a spus:

 

despre istoria si mitologia nordica.

Fain! Mă fascinează și pe mine istoria și mitologia, atât cea nordică, cât și a celorlalte zone! 

Editat de Lucia N
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 53 minute, Lucia N a spus:

Am văzut și eu câteva episoade, cumva pe sărite și cred că în Germania le văzusem pe primele! 

Nu stiu daca si in State ruleaza serialul asta???   

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Era difuzat pe History, acum nu stiu daca mai este, trebuie sa mai apara 10 episoade. Eu il vad online, pe laptop.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu se mai da pe zecile de canale pe care sintem abonati, doar pe una din acele platibile separat, parca restul canalelor ar fi gratuite!!!  

Netflix parca le mai transmite, prin 2013 erau pe canale normale in State.  Acum oricare serial de succes se retrage si e inlocuit cu ceva din anii '80 din arhive ... ne anunta ca se ruleaza doar pe Netflix sau indica ceva acolo.  Nu-mi place sistemul.   Pe acele canale nu ajungeau niciunde  acele seriale.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la alimentara sa-mi cumpar stiuleti de porumb ca este la ieftinire de la 69 de centi bucata la "5 pentru 1 dolar"!!!   Vine din Colorado, are un gust deosebit de bun, lumea asteapta cu sufletul la gura cand apare brand-ul asta si umple congelatoarele ca nu prea ies din magazin cu mai putin de 30-60 stiuleti “Olathe Sweet”.   Deja am mancat 2, si am observat ca boabele la varful stiuletului deja incolteau, planta noua era de 2 cm deja, din cauza caldurii excesive.    Am vazut fenomenul la rosii, ardei, cartofi, ginger, ceapa, usturoi, dar la porumb nu m-as fi asteptat.  Azi am avut o zi cu nori dar cald ca de obicei, soarele era ca si iarna, dupa nori. 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prezenta tipa de la digi clanurile din Bucuresti pe sectoare si aliante de parca prezenta cele 7 regate din game of thrones.

  • Like 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×