Jump to content
Forum Roportal
CrissGirl

Acu la moment

Recommended Posts

Acum 7 ore, Stu' a spus:

Am golit cutia de strudele cu mere. Nu a fost usor, au fost foarte multe.   Dar acum pot avea liniste, nu mai am pe ce pofti.

Precis au si inchis magazinele intre timp ... dar maine e o alta zi!!!

Acum am programat ultima vizita medicala pentru saptamana viitoare, am una pe zi la diferiti doctori.   Sint tare curioasa ce suferinte am??? 
Una din ele e bara asta galbena sau ce culoare este ...

Am inima frântă... nu am mai ajuns să iubesc două personaje istorice și legendare atât de mult pe cât îi iubesc pe Ragnar și pe Lagertha :sad:

Ma apropii de sezonul 5...

• Like 2

Acum 50 minute, King1 a spus:

Am inima frântă... nu am mai ajuns să iubesc două personaje istorice și legendare atât de mult pe cât îi iubesc pe Ragnar și pe Lagertha :sad:

Nu te identifica deloc cu Ragnar. Fii propriul erou, nu ai nevoie de eroi pe care sa-i idealizezi. Si atunci nu vei mai suferi. E trist sa ai inima franta la varsta ta.

• Like 2

Aaaa, eu m-am atasat foarte tare de ei, de asta m-a intristat povestea; nu ma identific, dar multumesc pentru sfat oricum :happy:

Mi-am luat si carti si tot o sa mai iau, devorez acum tot ce prind despre istoria si mitologia nordica.

• Like 2

Acum 39 minute, King1 a spus:

Aaaa, eu m-am atasat foarte tare de ei, de asta m-a intristat povestea; nu ma identific, dar multumesc pentru sfat oricum :happy:

Mi-am luat si carti si tot o sa mai iau, devorez acum tot ce prind despre istoria si mitologia nordica.

Deschide un topic in care sa ne lasi recomandari, si voi contribui si eu.

• Like 3

Acum 2 ore, King1 a spus:

Am văzut și eu câteva episoade, cumva pe sărite și cred că în Germania le văzusem pe primele! 

• Like 1