Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Acum 4 minute, ♫ Blues ♬ a spus:

Va arat in weekend, sa ma obisnuiesc intai cu ideea.

Mai bine arată-ne acum, iar în weekend, când te vei fi obișnuit cu ideea, vom fi și noi obișnuiți cu poza, și vei mai pune o poză, tot cu ochelari, dar cu o alură de om obișnuit cu ochelarii, ceva "eh, ce mare brânză?... "

Iar noi o să ne uităm și o să zicem: "bă, da' nu-i nimic anormal aici, e ceva foarte-foarte obișnuit!".

Și toată lumea va fi fericită.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Kleopatrah a spus:

Or fi grade F, nu C

In Fahrenheit ar fi 109*F ... ceea ce este normal in vara in oricare desert, vor fi si peste 120*F pentru cateva zile, insa umiditatea aerului este foarte scazut si nu se simte precum in Houston sau Dubaii unde nu poti sa respiri de umezeala!!!   

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, gargbird a spus:

Mai bine arată-ne acum, iar în weekend, când te vei fi obișnuit cu ideea, vom fi și noi obișnuiți cu poza, și vei mai pune o poză, tot cu ochelari, dar cu o alură de om obișnuit cu ochelarii, ceva "eh, ce mare brânză?... "

Lasa, n-au intrat weekendurile in sac. Nici nu cred ca ma voi obisnui vreodata. Dar uite, arat exact asa, pisica asta e reincarnarea mea, ochelarii sunt la fel, cineva i-a pus pentru mine. :)))

 

ochelari.jpg

  • Like 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, ♫ Blues ♬ a spus:

Lasa, n-au intrat weekendurile in sac. Nici nu cred ca ma voi obisnui vreodata. Dar uite, arat exact asa, pisica asta e reincarnarea mea, ochelarii sunt la fel, cineva i-a pus pentru mine. :)))

 

ochelari.jpg

IMG_6742.JPG.afaa43e1f6f24b5c7ecb8ad31a9e1539.thumb.jpg.8f100d216a72f51a78c263bef787e50f.jpg

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 minute, MissHyde a spus:

Ce animăluțe frumoase! 

Hristos s-a înălțat!!!

Adevărat, da' de ce tocmai joi?!

Eu cred că mai trebuia să stea până duminică, da' l-o fi supărat careva și a zis: îmi bag #@%^, eu mă duc!

I-or fi zis mucenicii: da' ai zis că stai până duminică! Noi ce facem acuma?!

Nu mă interesează, eu mă duc!

Si s-a dus. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, gargbird a spus:

Adevărat, da' de ce tocmai joi?!   

Ma intreb si eu???   Am citit azi noapte in ziar si acum dimineata m-am apucat de facut sarmale sa dau de pomana ... pe o caldura de 33*C la 8:00 AM dar sint imbracata, nu in bikini ca e cu gaz aparatul meu de gatit si frige rau, prajesc seminte de Chimion in ulei care sar ca si floricelele, cand se mai potolesc, adaug varza acra tocat fin pentru calit, care voi pune pe deasupra in oala sa tina in ordine totul cat fierb!!!   Ma satur si eu de varza calita si ce ramane, intra in oala ca am si frunze cu ce sa le acopar :o:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 18 ore, ♫ Blues ♬ a spus:

 Dar uite, arat exact asa, pisica asta e reincarnarea mea, ochelarii sunt la fel, cineva i-a pus pentru mine. :)))

Voiam sa intreb cu ce a vrajit pisica acel cineva de s-a lasat supermodel sa pozeze???  Ai mei nu sint interesati in statut de celebritate!!!

Si eu am ochelari de o vreme, dar nu la condus masina sau la mers pe jos, de facut curatenie, doar la citit si scris, insa copiii mei poarta cu mult inaintea mea ochelari permanenti ca nu le place cu lentile.   Fiica din clasa 5-a, de fiul nici nu mai amintesc, dar tot de copil ii are.    Eu am avut probleme sa ma obisnuiesc la cuvantul  "pensionara" vreo 2 ani ... 

Arati mai bine decat pisica, sint convinsa!!!   

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×