Jump to content
Forum Roportal
CrissGirl

Acu la moment

Recommended Posts

Traian, Bellatrix şi Ana.

20200516_163247.thumb.jpg.387bf98873112794ea2dd8eee396fe9f.jpg

Chip & Dale.

20200516_163226.thumb.jpg.bcd029da0b669f4086fcbfa469efce2a.jpg

Mai e si Cosette, dar n-o gasesc acum :)))))

• Like 5

17 hours ago, Enki said:

Dacopati, antivaccinisti, politicieni ratati, conspirationisti, science deniers, anti-occidentali putinisti, cine plm putea sa participe azi la protest.

Mi se pare o tampenie protestul, si astea cu antivaccinarea nu le agreez, dar si 90% dintre masuri mi se par niste tampenii care nu-s necesare si consider prea multe restrictii aberante. Eu am reactii adverse la orice limitari ale libertatilor, iau foc. Nu le pot agrea.

Lumea moare de foame, sunt sute de mii de familii ramase fara venituri, hai sa ne revenim cu exagerarile cu prostia asta de gripa. Numerele sunt umflate, si nu numai la noi, iar guvernantilor le convine, ca pot impune dictaturi si profita de criza. Prabusirea economica si repercusiunile ei sunt mult mai grave.

• Like 4

Ce pisici frumoase ai, King!:smile:

Referitor la ce ai spus in legatura cu virusul, iti dau dreptate, stiu atat de multe din cazuri concrete, incat abia ma pot abtine sa ma infurii, de-aia nici nu o sa mai dezbat vreodata pe forum ceva legat de subiectul asta.

• Like 2

Just now, Fiero said:

Ce pisici frumoase ai, King!:smile:

Referitor la ce ai spus in legatura cu virusul, iti dau dreptate, stiu atat de multe din cazuri concrete, incat abia ma pot abtine sa ma infurii, de-aia nici nu o sa mai dezbat vreodata pe forum ceva legat de subiectul asta.

Le stiu si eu, am atatia nervi pe tema asta ca nici eu nu stiu daca ma mai pot abtine. Aveam mesajul pregatit pe Coronavirus la zi, dar ma gandesc daca il si postez sau nu, vad ca forumul l-a salvat ca draft.

• Like 3

Acum 6 minute, King1 a spus:

Le stiu si eu, am atatia nervi pe tema asta ca nici eu nu stiu daca ma mai pot abtine. Aveam mesajul pregatit pe Coronavirus la zi, dar ma gandesc daca il si postez sau nu, vad ca forumul l-a salvat ca draft.

Eu zic sa iti conservi energia aici.:smile:

• Like 2

King, explica-mi si mie cum ii convine unui guvern prăbușirea economica a tarii sub conducerea lui, mai ales inainte de alegeri.

PS. Pisicile sunt adorabile.

Edited by Enki
  • Like 1

1 oră în urmă, gargbird a spus:

A zis cineva litera "pisici"?!

IMG_6742.thumb.JPG.ac7b9d664b4bd6ba638bb226a91b67d4.JPG

Al tau?

Acum 4 ore, King1 a spus:

Mi se pare o tampenie protestul, si astea cu antivaccinarea nu le agreez, dar si 90% dintre masuri mi se par niste tampenii care nu-s necesare si consider prea multe restrictii aberante. Eu am reactii adverse la orice limitari ale libertatilor, iau foc. Nu le pot agrea.

Lumea moare de foame, sunt sute de mii de familii ramase fara venituri, hai sa ne revenim cu exagerarile cu prostia asta de gripa. Numerele sunt umflate, si nu numai la noi, iar guvernantilor le convine, ca pot impune dictaturi si profita de criza. Prabusirea economica si repercusiunile ei sunt mult mai grave.

Asta e, ne vor sclavi in lanturi ca Pelosi si Biden sa aibe bani destui de sarcofacuri din diamante si planeta sa le planga!!!

Asteptam persoana  de la TV sa fixeze ceva ca aparatul lor pe care l-am cumparat nu functioneaza si tipul NU intra ca NU sintem curati de virusi!!!  Dar kurva cu care am vorbit nu ne-a spus care-i regula ca sa ne taxeze dar va avea o surpriza mare.   Adica cine mama ma-sii ne "curata" sa fim curati, inca nu s-a vorbit de asa ceva la TV???   Ceea ce ne-au aratat ca-si pun sosete pe bocancii lor, masca si tot tacamul dar asta era neechipat.   Putem noi sa-i miscam aparatul in usa???   nu ajunge cabelul ... daca scoatem din priza n-are nici un farmec ... s-a dus in spatele casei pe "alee" unde este cutia cu toate cablurile pentru 4 case vecine, a verificat siguranta pe panoul electric si nu mai stiu ce au vorbit, n-o sa fie in business daca asta e atitudinea!

Acum 53 minute, Enki a spus:

King, explica-mi si mie cum ii convine unui guvern prăbușirea economica a tarii sub conducerea lui, mai ales inainte de alegeri.

Nu-i convine, dar n-are ce sa faca!!!  Se arunca pisica moarta dintr-o curte-n alta, daca unu rupe lantul, nu va mai fi presedinte.   E ca si obtiunut voturile.  Fiecare tara e legat cumva una de alta.   Trebuie oprit Satana de Soros, Pelosi, Biden, Obama, Clinton si islamisti!!!