Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Au murit otraviti mai repede decat de Korona-Virus care necesita timp de incubare ca si cancerul ... pana-ti dai seama ca suferi, esti in faza 4=> Terminal. 

Merg sa caut articolul sa vad ce scriu savantii ca au scris si despre cazul "Ploile Torential din Orsova" ca sint fenomene naturale, rare, dar nu-i neglijenta umana si lumea o sa se roage pentru reversibilitatea fenomenelor la Sfantu' Asteapta!!!   si asta va contrbui la apatitia Cholerei ca se spala tot feluri de canale in apele respective care deja au inundat locuintele ...

Contaminarea s-a intamplat, ce urmeaza va fi tot Virusii Korona de ultima generatie.

Uuuups!  producatorii de bunatate sint din Judetul Ilfov, iar clientii in Iasi, asta se cheama comert interior :drunk:alcoolul ucigas e mai ieftin decat alalalt, e clar ca voiau un profit gross!

Auzeam in copilarie in Sighet ca alcoolicii cumparau Spirt Medicinal din Alimentara si-l treceau prin "sugativa" si devenea, poate Coniac Napoleon pentru ei. Aveam un vecin care la fel a murit ca a confundat sticlele,  nu era treaz niciodata si spre surprinderea noastra, preotul orthodox atatea lucruri bune zicea de el parc'ar fi fost Sfantu' Niculaie!!!   Era platit bine cred de unica fata care era maritata la Cluj foarte bine, altfel.   In Maramures asta-i sport local, unu mort de orice fel de beutura, este clasat moarte naturala!!!  Nu-i necesar de mers la Judecatori

sa dezbata cat o fi baut si din care sticla :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am mai vazut de ani de zile o reclama la o crema autobronzanta, acum au reaparut, ca nu se știe daca ajungem la mare vara asta. :lol2:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, Enki a spus:

N-am mai vazut de ani de zile o reclama la o crema autobronzanta, acum au reaparut, ca nu se știe daca ajungem la mare vara asta. :lol2:

Chiar, zilele astea doar avocatii isi fac reclama ca apara si cainii de ce o fi doar sa apere ceva si asigurarile de inmormantare la pensionari, parca la altii ar veni mai ieftin, doar nu se duc pe picioarele lor in groapa.    De fapt aici si in masina te bronzezi vrei-nu-vrei pe bratul stang cu geamurile inchise, cred ca de aia nu se reclama dar se gasesc in magazine.   

N-as recomanda la nimeni balaceala in ape publice aceasta vara, dar e numai parerea mea. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A intrat si forumul in retrograd de sunt asa putine postari?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dacopati, antivaccinisti, politicieni ratati, conspirationisti, science deniers, anti-occidentali putinisti, cine plm putea sa participe azi la protest.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei sunt foarte multi in online, doar la protest au iesit putini. Manevra asta sputnik cu protestul a avut mult mai mult succes la bulgari.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×