Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Si pe mine dar am timp sa dorm peste zi daca mi-e somn 

La 28.04.2020 la 0:40, Saddeea a spus:

nu e user-friendly deloc forumul asta, ma enerveaza, gasesc greu topicurile pe care le vreau

Click pe Forumuri si ti se deschide "o lume noua" ... dar ce fel de topicuri cauti? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma intreb daca toate starile rele pe care le am primavara nu-s cumva de la alergie si nu de la curent, cum credeam. Cu toate astea, abia astept sa nu mai am nevoie de declaratie, ca sa ma pot plimba in voie si sa ma duc in parc, in special. E prima oara in viata cand nu imi mai fac probleme ca nu merg insotita.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din parc de la polen si altele din pomi, flori si iarba poti agrava situatia mai rau decat ca mergi singura.   Poti cauta o persoana care le fel merge sa walk sau alearga prin parc, eu prefer magazinele pentru acest sport, in Mall-uri sint spatii imense de strabatut si esti in siguranta, desi acum sint inchise aproape toate magazinele dar cele alimentare sau restaurante lucreaza pentru comenzile la domiciliu sau se ridica mancarea doar achitat cu Card.   Deja au cheltuit banii oamenii, magazinele sint destul de goale.  Imi multumesc cele vizitate ca mai trec pe acolo ca un client devotat!  Acelas lucru pot sa fac si in jurul casei la orice ora din zi sau noapte ca lumea este pe strada cu caini ca nu pot deja nici dormi atat, fac o tura sa mai oboseasca.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu cizme de cauciuc, pelerina si umbrela!!!   Poate mai spala din virusuri ploaia, acopera-ti gura sa nu te stropeasca vre-o masina si manusi de oricare cred ca sint valabile.

In copilarie mereu purtam manusi albe cand plecam de acasa, era la moda cred, indiferent de sezon, in anumite locuri nici fara pardesiu nu mergeam, locuiam in zona rece.     

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am incaltat cu adidasi, unii comozi, insa nu si buni pentru ploaie, asa mi-a intrat apa in ei. M-am udat si pe pantaloni, dar una peste alta, a fost frumos.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

10 oameni au murit dupa ce au baut spirt contrafacut. ce coronavirus, ce cancer... ?!?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×