Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Acum 2 minute, ♫ Blues ♬ a spus:

Pai, ia da click acolo in mesjaul tau, pe Optiuni si vezi ce poti face cu mesajul. Sa-l stergi, sa-l ascunzi, ce? Ma gandesc ca topicele se pot doar ascunde, altfel si le-ar fi sters el deja. 

 

Daca a aparut optiunea si el doreste acest lucru, atunci cum de pot aparea fara consimtamantul sau?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8 minutes ago, ♫ Blues ♬ said:

Pai, ia da click acolo in mesjaul tau, pe Optiuni si vezi ce poti face cu mesajul. Sa-l stergi, sa-l ascunzi, ce? Ma gandesc ca topicele se pot doar ascunde, altfel si le-ar fi sters el deja. 

 

Poi un mesaj îl pot ascunde, deși, dacă mă întrebi pe mine, nici asta nu-i tocmai normal, pentru că la acel mesaj cineva e posibil să fi răspuns deja. În fine. 

Dar să-ți ascunzi topicul, după ce o grămadă de „idioți” s-au străduit să răspundă și și-au mâncat din timpul lor pentru asta? Asta mi se pare o chestie nasoală. E ca și cum ai sabota forumul și, implicit, ți-ai bate joc de ceilalți.

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, Lucia N a spus:

Daca a aparut optiunea si el doreste acest lucru, atunci cum de pot aparea fara consimtamantul sau?!

Daca erau topice personale, i le lasam ascunse, forumul mereu a avut aceasta politica, orice topic personal se putea inchide la cerere. Pentru ca acestea nu erau personale, i le-am facut vizibile. 

Acum 1 minut, Vriies a spus:

Poi un mesaj îl pot ascunde, deși, dacă mă întrebi pe mine, nici asta nu-i tocmai normal, pentru că la acel mesaj cineva e posibil să fi răspuns deja. În fine. 

Dar să-ți ascunzi topicul, după ce o grămadă de „idioți” s-au străduit să răspundă și și-au mâncat din timpul lor pentru asta? Asta mi se pare o chestie nasoală. E ca și cum ai sabota forumul și, implicit, ți-ai bate joc de ceilalți.

Chestia asta a aparut in urma GDPR-ului si nu e ca si cand am avut de ales. :) 

 

Acum 8 minute, Enki a spus:

Super, multumim.

Cu placere. Multumesc si eu ca ati semnalat problema, altfel habar nu aveam. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 minutes ago, ♫ Blues ♬ said:

 

Chestia asta a aparut in urma GDPR-ului si nu e ca si cand am avut de ales. :) 

 

Pot să-mi exprim și eu sentimentul meu mic (dar sincer!) și să-mi bag...(beep) în GDPR ? :)

 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce Vasilica? Ce Dragnea? Ce criza economica? Ce bau-bau?

SPOILERUL, tata.
Asta este spaima României zilele acestea. 

Până și jandarmii au renunțat la gaze și la pulane. Și-au confecționat plăcute cu spoilere din GOT și AVENGERS. 

Tara lui ,,No spoiler, please!!''

spoil-it-you-must-not-unfriendyou-iwill-inngfip-com-no-9423117.png

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×