Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

:sad: nu ma descurc deloc cu formatul asta... 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am tot mai multe motive sa cred că laringita asta a devenit obsedata de mine și nu da niciun semn că m-ar mai părăsi vreodată.

 

Daca tot e Halauin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 12 minute, Stu' a spus:

Am tot mai multe motive sa cred că laringita asta a devenit obsedata de mine și nu da niciun semn că m-ar mai părăsi vreodată.

 

Daca tot e Halauin.

Sa nu bei fierbinte. Si fuga la ORL. Da' fuga!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la medicul de familie.

Încă nu este cazul, oricum, eu cu ORL-istii mereu sunt pe contra. Daca ar fi fost după ei, mi-aș fi scos de 10 ori amigdalele in ultimii 10 ani, deși eu nu am făcut amigdalita decât de 3-4 ori în acest timp, iar acum sunt pe cale să se atrofieze cu totul - adica momentul pe care îl asteptam.

 

Sunt pe antibiotic, la plămâni sunt ok, momentan incerc sa fiu cat mai nașpa, sa o pun pe fuga. 

E și o parte buna in asta.

Nu am mai stat la tv atât de mult de cel puțin 5 ani la un loc. Cica sa nu vorbesc, altfel nu mi se refac corzile vocale. Am motiv coventional acceptabil că sa nu răspund la telefon :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum stii tu, dar sa ai grija, raguseala aia iti poate afecta corzile vocale. Sper ca ai respectat ce a zis doctorul si nu ai vorbit.

Acu' la moment sunt varza cu carnati. Sau cu costita, cum preferati. Facui si rima.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel putin unul din cinci oameni pe care ii vad in ultima vreme sunt ragusiti in ultimul hal

O fi vreun virus mai popular?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu multi raciti, cu muci, stranut, tuse, dureri de urechi. Am un coleg de birou care a spus ca nu a racit in toata viata lui cum a racit in toamna asta, ca a tinut-o dintr-o raceala intr-alta. De fapt, la sfarsit a precizat ca pana la 31 de ani isi aminteste sa fi racit doar de 2 ori. 

Imi veni somn.:sad: Daca msnanc inghetata, imi trece?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×