Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Vezi ca daca apuc sa citesc alte denigrari la adresa românilor te atac. Sigur, nu am vreme sa citesc toate prostiile tale dar daca mai prind ca mai spui mizerii de români te ard. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu uita ca nu-mi comazi decat la neamul tau daca te accepta.    Umbli cu amenintari comuniste, cat esti de LOW CLASS ...  Sa nu te arzi singura ca n-ai invatat inca toate alea de la unguri!!!

Stii sa mergi in pantofi cu tocuri sau doar in barbatesti pantofi te incalti ca-s mai comozi???    Spun ce vreau la adresa romanilor dar spun adevarul nu minciuni comuniste cu care esti tu invatata si deja adevarul nu incape in discutie.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, Enki a spus:

Deci nu doar mie mi se parea ca merge greu forumul. Prima data am zis ca are netul o problema.

Acum iti merge mai bine???   Ia timp foarte mult sa raspunda la oricare comanda si mi s-a spus ca totul este perfect.   Balonul ala chinezesc este de vina, bine ca a fost doborat, dar trebuia imediat cand se apropia de continent, nu dupa ce a traversat Oceanul Pacific si America!!!   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am cronometrat, trec si 2 minute de la cand apas si pana se deschide ceva pe oricare parte al computerului sint.

Acum sint in "pauza de tigara" vorba vine  ... de la preparat sarmale. 

N-am chef de nici de fumat si n-am avut de cand m-am lasat de acest sport parca 25 de ani au trecut de atunci. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca si tu ceva ce ti se pare cunoscut ca e si la noi.

Acum 14 minute, Motorină a spus:

Aș fuma, dar... Cine știe ce țigări au ăștia?

Eu am descoperit la greci un gen de tigari din care fumam eu, si care nu se mai gasesc la noi de ani de zile, din alea mentolate, nici nu mai trebuie sa plec cu tigari de acasa in vacanta.

si ca tot veni vorba de tigari, sunt happy ca au reaparut la raft cigarillos cu bila, si pe alea le scosesera acum vreo doi ani ca bila cica no-no.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, Motorină a spus:

Aș fuma, dar... Cine știe ce țigări au ăștia?

Au marfa din IMPORT ca ei nu cultiva tutun din cate stiu, planta este din zone calde.   Mai bine lasa-te de fumat, in caz ca marfa e ruseasca sau din acea zona, sa n-ai surprize!!!   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Enki a spus:

sunt happy ca au reaparut la raft cigarillos cu bila, ...

Nu inteleg cum este cigarillos cu bila???   Am cautat pe un site dar nu stiu la care sa ma uit!

 https://images.search.yahoo.com/search/images;_ylt=AwrjeRyjSuVj9bcP2KFXNyoA;_ylu=Y29sbwNncTEEcG9zAzIEdnRpZAMEc2VjA3Nj?p=cigarillos+cu+bila&fr=mcafee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cigarillos cu bila sunt tigarile învelite in foi de tutun care in filtru au o biluta pe care daca o spargi da arome. Inainte si tigarile obisnuite aveau bila, dar s-a interzis comercializarea lor in Romania, au ramas doar cigarillos.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×