Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Stiu, timpul trece, dar credeam ca au medicamente mai scumpe si bune pentru celebritati.   In Arizona 82 de ani NU este "o varsta" acel cifru, ca majoritatea mor la 100 de ani si peste. 

Este Statul pensionarilor de pretutindeni!!!   Jimmy Carter are 98 de anisori si inca da din picioare  :derisive: ca si multi alti politicieni.   

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar vine ploaia spre noi, nu zic ca nu ne trebuie, dar nu se stie ce surprize ne face ca este noapte aici deja si lumea doarme.   Eu mult mai incolo o sa ma retrag sa vad cum se comporta atmosfera cu noi.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci morrrr cu asa zisele citate si povete intelepte care sunt niste platitudini si care sunt puse in gura unor personaje celebre in cadrul unei povestioare fara macar a respecta adevarul istoric. Si la care comentează o turma de oi cu "adevarat".  Morrrr.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' ce obosita sint ... nu-mi lipsea atata munca dar sint aproape pe terminate, dar n-am pofta de mancat, iar.   Acum am baut o cana mare de supa clara si m-a transpirat dar nu-mi pasa.  Cand ma trezesc, voi face maioneza daca tot ma doare tot corpul ca nu-mi plac cele cu ulei de soia.    Va fi una din ultimele delicii aceasta salata ca ma distruge atata munca repetativa.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mai fac nimic de mancare. Am facut piftia pentru revelion, asta imi revine mie in fiecare an. Mai am de luat ceva bauturi si am terminat. Avem pe prietenii cu care facem revelionul, efectiv nu mai ai loc sa faci nimic, face ea o suta de feluri de mancare si prajituri ca ii si place si se si pricepe. Norocul meu ca nu are porc de la tara ca noi, si am reusit sa strecor si eu in meniu piftia sa nu ma simt inutila.:lol2:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu mai gatesc pana mai avem un os ne-ros  :lol2:  ca n-am loc in frigidere oricat de bine si compact le-as ambala.   Daca este si cine sa manance, e bine, la noi doar noi 2 si eu in ultima vreme o farfurie de supa mananc la 2 mese.    Se anunta vreme foarte rea pentru Duminica dar asta inseamna ca vom dormi mai mult decat manca!!!   

Vant puternic cu ploaie si gheata precis dar poate fi orice ca in ultimele zile experimentam ce numai in Neolitic a mai fost prin zona asta ultima oara. 

La stiri mai face program celori care merg la munte pentru Revelion la schiuri, nu la o petrecere nocturna iar la revenire pentru ca Luni e zi de lucru deja in America, va fi extrem de aglomerat pe Freeway ca se aduna si cei care au fost mai departe in alte State plus TIR-urile si alt trafic local.   Asta se intampla in fiecare an, tot la stiri ne va arata din helicopter scena.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, sa avem un an nou mai bun, si sa nu se scumpeasca whiskey-ul si tigarile prea mult!

Va pup, ne auzim la anul!

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Health Reasons That You Should Invest in Expensive Whisky  

Ai zis  Whiskey, hai sa-l gustam, si sa auzim numai de bine!!!  Am pahare din asta, dar mai incolo va fi party time la mine, inca n-am mancat nimic pe ziua de azi.   

Am gasit in parcare 1 dolar pe jos, am mai pus inca 1 langa si am cumparat un Loto ticket ca in sac este o suma colosala de   785.000.000,00 de dolari americani!!!

"Mega Millions for Friday, Dec. 30, 2022. No winner, jackpot rises to $785M  :surrender: ..."

https://news.yahoo.com/winning-mega-millions-numbers-friday-040449469.html?fr=sycsrp_catchall

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×