Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Nu e chiar balcon dar e foarte frumos și  tre sa lăudăm proprietarul care o întreține asa cum e. Foarte drăguță adica. 

Merci de exemplu. Foarte frumos. Ai putea deschide topic cu astfel de exemple. Aduc și eu și poate mai sunt amatori. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, e superb! Senin si vreo 10 grade mai mult decat in Romania, simt diferenta clar; deci e perfect :happy:

Orasul e impanzit acum de fairy lights, peste tot e la fel, nu sorcove de lumini, e o atentie la detalii si uniformitate care imi place mult.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 ore, King1 a spus:

Multumesc, e superb! Senin si vreo 10 grade mai mult decat in Romania, simt diferenta clar; deci e perfect :happy:

Orasul e impanzit acum de fairy lights, peste tot e la fel, nu sorcove de lumini, e o atentie la detalii si uniformitate care imi place mult.

Vreme buna in continuare si spor la dat din picioare! Buone vacanze!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

claudiu pandaru la digi: iti ia 10 minute sa te duci la un centru de donare si sa donezi. S-o creada el ca iti ia 10 minute, numai hartogaraia dureaza 15-20, plus analiza grupei si a tensiunii, plus donarea propriu zisa. Peste o ora.

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi sfaraie talpile :surrender:

Am bifat pana acum Panteonul, Bocca della Verità, Fontana di Trevi, San Luigi dei Francesi (plus alte cateva mai mici), Campo de Fiori, Circus Maximus, Dealul Capitolin, Piazza San Pietro, Vittoriano e Palazzo Venezia.

Am lasat Musei Capitolini si poate si Borghese pentru maine.

1 hour ago, Rodica` said:

Oculus. Sa nu ratezi Oculus. Eu am văzut Oculus pe ploaie. Mișto. 

Te referi la Panteon? L-am vazut, superb rau de tot :happy:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fumez o tigara, ma uit la Meciul Japonia-Spania, iar dupa meci meditez, apoi "House of the Dragon" time. Apoi sper sa adorm, cu ajutorul Celui de Sus, ca m-am trezit cam tarzior.

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×