Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

La multi ani frumosi, Amarena! Sanatate si ce-ti doresti tu, calatoria in Japonia si nu numai :o:

8 hours ago, The Unknown said:

Azi termin medicamentele, in weekend o sa beau si eu ceva ca sa fiu sigura ca-mi pica bine!!!    Am terminat de gatit masa festiva, si sint moarta de foame.  Oricat de putin am facut din fiecare fel, tot e de lucru mult si in ordine sa le pun pe foc sau in cuptor sa fie la acelas temperatura cand il mancam.   Acum e timpul la mine!!!   

E bine ca te simti in regula. Pofta mare!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani cu Sanatate si Noroc!!!   

Am crezut ca oferi ceva de baut pentru rezultatele fotbalistice de azi.   De acum tot se bea si pe aici ca urmeaza unu dupa altu tot feluri de evenimente care nu trec fara bautura.  

Noi am ramas in urma cu evenimetele de stropit cu ceva din 15 August, speram sa le recuperam pana se termina anul, ca sa nu le mai caram sticlele de colo-n-colo si in Anul Nou ca tare ne vom incurca in socoteli  :drunk:   ... 6 zile de nastere cel putin, cred ca nepotul va avea placere sa sufle atatea luminari sau s-ar plictisi.   Invechesc sampaniile sub pat ... ca si sticlele de Coniac si ce am mai bagat la rece in colectie.   Trebuie sa-mi recastig gustul ca sa pot gusta ceva, deja aseara am simtit o revenire usoara, e semn bun.       

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Enki a spus:

Fara gaz, fara gatit. Pana luuuuuniii. :dance:

Eu am gaz, am apa, am curent și am uitat ochelarii la fabrica, deci... :triniti:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×