Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Acum 10 ore, Vriies a spus:

Asta merită să fie menționată: După 74 de ani, Dinamo retrogradează! 

Asta mi-e greu sa inteleg, din ce cauza?   Echipa asta reprezenta fotbalul romanesc!!!   Dinamo si pe urma altete echipe.   Doar pe Steaua au pariat cu toti, sau ...? 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8 hours ago, Rodica` said:

Cu CFR țin ca acolo e valoarea. E misto ca au intrat si U, sa aiba aia din Liga 1 pe cine cotonogi. :lol2:

Acu serios, merita felicitari, sa fie in ceas cu noroc!

Mey, io chiar mă bucur că a intrat „U”. :smile:

Dintre „U” și CFR, dacă mă întrebi pe mine, io țin cu „U”, clar! :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
7 hours ago, The Unknown said:

Asta mi-e greu sa inteleg, din ce cauza?   Echipa asta reprezenta fotbalul romanesc!!!   Dinamo si pe urma altete echipe.   Doar pe Steaua au pariat cu toti, sau ...? 

Povestea e mai veche și complicată. Pe scurt, a retrogradat din cauza incompetenței celor care au gestionat și vândut clubul.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am stat prea mult izolat, de aia n-am clienti. Trebuie sa ma afisez, ca lumea sa-si aduca aminte ce are de schimbat la masina :laugh:

Azi am pescuit doi, pentru ca am mers pe jos.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Motorină a spus:

Am stat prea mult izolat, de aia n-am clienti. Trebuie sa ma afisez, ca lumea sa-si aduca aminte ....

 

stop-dont-come-near-me.gif

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu cum e din interior dar din afara suntem sclavii la aia de la gaz, curent și apa și la mecanicii auto.

Te duci când te primește, dupa ce plângi cu lacrimi amare vo 2 săptămâni ca nu ai cu ce circula, te tine cât are chef, timp în care lucrează la 4-10 mașini, te cearta ca nu știi tu ce are mașina, te tunde de bani și când pleci de la service îți găsești prezoanele destranse, ba nu merg geamurile electrice ca a plouat pe mecanism, ușa fiind deschisa de ieri în ploaie, etc. Nu mai zic. Urăsc mecanicii auto care fac legea în societatea șoferilor. 

Persoanele de fața se exclud. :sorry:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 minute, Rodica` a spus:

 ... ba nu merg geamurile electrice ca a plouat pe mecanism, ușa fiind deschisa de ieri în ploaie, etc. Nu mai zic. Urăsc mecanicii auto care fac legea în societatea șoferilor   :sorry:

Pai daca nu te duci cu niste sarmale la serviciile masinii, la Reviziile Tehnice ... sau acolo nu sint flamanzi inginerii/mecanicii  :meeting:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 31 minute, Rodica` a spus:

Persoanele de fața se exclud. :sorry:

Se exclud... De tot!

Adica aia care sunt inclusi in generalizare au alea 4-10 masini in lucru + cei 20 de plangaciosi la usa/in telefon, iar eu mesteresc melancolic la parcul auto propriu, sa nu uit meseria :sorry:

Nu mi-am pierdut clientii, nu au bani :ph34r:

Service-urile alea scumpe, proaste, lente si nesimtite, sunt autorizate. Banii dati se duc pe chirii, taxe si contracte obligatorii.

Join the dark side, pentru mecanici seriosi :happy:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am recoltat caisele dar le-am si mancat deja, erau doar 2 bucati, una coapta iar alta verde pe jumatate, mai sint 4 pe pom dar au nevoie de maturizare, stie si pasarile, altfel deja le-ar fi mancat dupa restul.  Din pacate n-am dat atentie ca deja sint bune de mancat caisele.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×