Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Acum 8 ore, Vriies a spus:

Am reținut doar partea care mi-a plăcut! :o:

Indiferent că pui legume, scoți ceapa, le tai bucățele...pliiizzz, teleportează-mi și mie! :laugh:

Ete, asta-i a ta.20211231_080358.thumb.jpg.ddf28f29fb55be4baab760bdbda45b48.jpg

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 minute, The Unknown a spus:

Arata foarte bine, vad si boia pe deasupra.    Pofta buna si La Multi Ani!!! 

Dacă tu, maestru bucatar, spui asta, atunci creste pipota-n mine. :) Pun si boia întotdeauna. Pe celelalte le-am pus în cutii, ca sa nu imput frigiderul cu miros de usturoi. :)) La mulți ani și ție, dragă Olga! 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 22 minute, Maeve. a spus:

 

Nu m-am uitat la clip, dar sper ca nu ești supărată pentru că ești singură.  :)

Eu am terminat cu curățenia, cu spalatul rufelor si cu tortul si ma răsfat cu o ședință de presoterapie. Și cu Mr. Robot, mai am puțin și termin serialul. Genial filmul asta, pur și simplu îl ador!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, Maeve. said:

 

Buei, când am fost eu la emisiunea asta? :laugh: 

Ai înțeles ce-au zis, da? Nu da nici un înțeles acestor momente, caută să te simți bine.

Sunt de acord aproape cu tot ce au zis, mai puțin cu faptul că la 40 de ani bărbații sunt văzuți ca trofee.  Se întâmplă ceva la 40, nu îmi dau seama ce. Bărbații singuri, după 40, mai ales cei din mediul online, despre care vorbesc ele, în proporție de 95% (sunt generoasă) sunt departe de a fi trofee.  Sunt cu educație puțină sau inexistentă (de-aia nici nu știu să abordeze femeile în mod inteligent și tot ce pot să zică e "bună cf"), neîngrijiți, îmbătrâniți, grași, obosiți psihic și sufletește, fără pasiuni, fără vlagă, fără chef de viață, deprimați, negativiști, cu prejudecăți, cu suferințe din alte relații și lista poate continua mult. Acum două zile unul de 51 de ani mi-a zis că bărbații sunt "speriați" de femeile puternice, independente și cu simțul umorului. Că bărbații se simt inconfortabil cu o femeie care face glume, că le strică planul de cucerire. Păi dacă și ăia mai sunt bărbați. :laugh: 

Mada - Salvează-ți video ăsta și ascultă-l cu atenție, zic multe chestii care te pot ajuta să începi să lucrezi cu tine.

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 23 ore, Amarena a spus:

Buei, când am fost eu la emisiunea asta? :laugh: 

Ai înțeles ce-au zis, da? Nu da nici un înțeles acestor momente, caută să te simți bine.

Sunt de acord aproape cu tot ce au zis, mai puțin cu faptul că la 40 de ani bărbații sunt văzuți ca trofee.  Se întâmplă ceva la 40, nu îmi dau seama ce. Bărbații singuri, după 40, mai ales cei din mediul online, despre care vorbesc ele, în proporție de 95% (sunt generoasă) sunt departe de a fi trofee.  Sunt cu educație puțină sau inexistentă (de-aia nici nu știu să abordeze femeile în mod inteligent și tot ce pot să zică e "bună cf"), neîngrijiți, îmbătrâniți, grași, obosiți psihic și sufletește, fără pasiuni, fără vlagă, fără chef de viață, deprimați, negativiști, cu prejudecăți, cu suferințe din alte relații și lista poate continua mult. Acum două zile unul de 51 de ani mi-a zis că bărbații sunt "speriați" de femeile puternice, independente și cu simțul umorului. Că bărbații se simt inconfortabil cu o femeie care face glume, că le strică planul de cucerire. Păi dacă și ăia mai sunt bărbați. :laugh: 

Mada - Salvează-ți video ăsta și ascultă-l cu atenție, zic multe chestii care te pot ajuta să începi să lucrezi cu tine.

 

Da l-am vizionat cu atentie. Am facut ce au zis o parte. Am dat cu pas la o petrecere la care stiam ca eram invitata de fatada. asa ca am stat acasa, am jucat darts online si m-am mai uitat la chestii pe net. Si da, ce ai zis tu si Fiero si doamnele din emisiune clar aplic. Intr-adevar sunt multe chestii pe care nu le stiam si in care intru si eu ca pattern comportamental. Aleg in 2022 sa fac ce imi place si sa investesc in propria afacere si imagine profesionala. 

Editat de Maeve.
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×