Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Sincer, e foarte bine ca in ziua de azi Clujul nu este ce este Bucurestiul.

Altfel ma mutam deja la Iasi.

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar va fi, din păcate, nu peste mult timp. În sensul rău, desigur. E ordinea fireasca a lucrurilor. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot sa imaginez aceste mari diferente actuale ca la Iasi n-am fost niciodata, la Bucuresti din Julie 30 1994 iar la Cluj din 1978 parca  :bb:

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mey, de Cluj nu stiu asa bine . Iasi nu ma atrage deloc. În schimb la Sibiu m-as muta si maine.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din experientele cunoscutilor, Iasi e orasul betelor in roate. Asta il deosebeste enorm de Cluj, au facultati foarte bune, dar studentii se cam intorc acasa, cand le termina. In Cluj au ramas majoritatea absolventilor, de aia e acum plin... Si prea cu diversitate, fata de ce era :ph34r:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acu la moment, până să înceapă meciul României cu Islanda, Benin a dat gol în Madagascar! Și conduce Madagascarul cu 1-0! 

Am , așa, impresia că foarte multă lume e interesată de chestia asta...:laugh:

Editat de Vriies

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii ca ai îmbătrânit cand dupa 5000 de pasi batuti prin mall constati ca nu au nicaieri pulovere sau cardigane misto si pufoase dar care sa iti tina de cald la șale. Care dracu e scopul unui pulover gros care abia coboara sub tzatze?

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaam. Vo doua de la SH, unul cumpărat de mama tot de p-acolo, unul luat de mine de pe factcool parca. 

Foarte bune și utile. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 hours ago, Enki said:

Stii ca ai îmbătrânit cand dupa 5000 de pasi batuti prin mall constati ca nu au nicaieri pulovere sau cardigane misto si pufoase dar care sa iti tina de cald la șale. Care dracu e scopul unui pulover gros care abia coboara sub tzatze?

De acord. Puloverele ar trebui ca, în primul rând, să vă pună țâțele în valoare. :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol2:

nu si cand ai intrat in al cincilea deceniu de viata. Atunci interesul personal se mută către șale, indiferent unde ramane interesul altora.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×