Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

1 minute ago, adal* said:

bai, cum am ajuns, sa fac educatie pe forum.

Tu asa erai si inainte si n-am observat eu? 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Olga.Din " înțelepciunea " populara vin astfel de idei. Stiu ei oamenii aia ce e bine, au ei leac pentru toate. Daca zice bunica, atunci e bine, ca e batrana si inteleapta. Se descurca taranul roman cu ce are la indemana. 

Deja simt ca iar o sa incep sa scriu cuvinte cenzurabile pe aici.

In fine, o sa-mi treaca.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trei fetite de la tara au murit dupa ce bunica si mama lor le-au spalat pe cap cu o otrava puternica pentru raie sau alti paraziti, nu stiu ce, la oi, ca se le scape e paduchi. Otrava adusa de tatal fetelor de la stana unde lucra. Asta era stirea care m-a perturbat, rau de tot.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Amarena a spus:

Tu asa erai si inainte si n-am observat eu? 

din cand in cand mai postez pe contul asta. imi permite titularul.:smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 28 minute, Enki a spus:

Trei fetite de la tara au murit dupa ce bunica si mama lor le-au spalat pe cap cu o otrava puternica pentru raie sau alti paraziti, nu stiu ce, la oi, ca se le scape e paduchi. Otrava adusa de tatal fetelor de la stana unde lucra. Asta era stirea care m-a perturbat, rau de tot.

Urmeaza stirea din Maramures unde mama de 30 de ani a dat de pamant cu 2 copilasi si au murit ...e pe acolo in ziar articolul. Copila de 4 luni trebuia azi sa fie botezata!!!  Mai era o stire de groaza in Romania prin '70 la inceput cand o secuia din Joseni parca le-a taiat cu toporul toti 4-5 copiii cati avea intr-o dimineata si nu-si aducea aminte de nimic!!!!   Sint multi oameni bolnavi mental pe planeta si n-au ce sa le faca.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 minutes ago, The Unknown said:

Urmeaza stirea din Maramures unde mama de 30 de ani a dat de pamant cu 2 copilasi si au murit 

Asta probabil are probleme la mansarda, dar sa speli copiii pe cap cu otravuri e doar prostie si inconstienta. Este una, Eugenia, chestiile astea ma fac sa ma intreb daca n-ar fi o idee buna, in unele cazuri. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 minutes ago, The Unknown said:

Asa era, lumea nu se schimba cu sezoanele precum pisicii parasesc blana 

Asa e, cel mai probabil am uitat eu.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:smile:

Din cate observ, toata lumea de pe topic vrea sa le dea ue la aia de pe facebook care au suparat-o pe enki. Faptul ca eu nu vreau m-a facut indezirabil.

 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×