Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Îi dau maxim 2 ani în care se va întoarce la Buckingham cu coada între picioare. Cel puțin Harry, că prințesa wanna-be nu mai pupă în veci.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Olivier Dzidzi a spus:

Una a zis azi că mai bine cu Covid decât cu mine.

 

Pai mergi si tu la un party specializat pe Coco su daruieste-i unul. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu iau chiar atat de serios sfatul de mai sus, așa mai glumim noi. Niciodată nu s-a supărat când o întrebam dacă face reclamă la glet sau la amorsă, după un machiaj făcut parcă de un copil de 5 ani cu acuarele. Poate doar s-au acumulat cu timpul și s-a enervat azi...:pardon:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar mă amuzați tare voi, ba. :))))

Eu sunt high. In the Sky. Merit și eu, am muncit azi mult, dar mi-a ieșit profit bun.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 12 ore, Enki a spus:

O parte. Povesteste-ne.

As face cu placere dar pe acest topic se vorbeste de altceva, apar si alte discutii si nu e convenient pentru acest topic destul de serios si istoric daca vrei, ca nu se stie cum se va termina.   "Sugestez" sa fie transferat pe o pagina demna de tema discutiei, la Istorie il vad cel mai potrivit ca mai este acolo ceva despre englezi si s-ar putea uni, ca peste putin timp vor fi si 2 inmormantari ce n-a mai vazut planeta care vor schimba viata tuturor din acele castele britanice, pentru ca in ralitate NU "Meghan versus Casa Regala?" :no:   

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar bate un vant uscat si rece pe la noi, s-ar putea sa impinga-n coace si niste nori cu ploaie.   Ii dam restul de COVIDzi pentru o ploaie buna ... dar si asa e bine ca ne scapa de multa mizerie din locuri unde-i greu de intrat, schimba si aerul care-i bun de o vreme ca nu se circula cu masini ca altadata,  lumea merge pe jos de unde n-are de carat nimic acasa.   

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, The Unknown a spus:

As face cu placere dar pe acest topic se vorbeste de altceva, apar si alte discutii si nu e convenient pentru acest topic destul de serios si istoric daca vrei, ca nu se stie cum se va termina.   "Sugestez" sa fie transferat pe o pagina demna de tema discutiei, la Istorie il vad cel mai potrivit ca mai este acolo ceva despre englezi si s-ar putea uni, ca peste putin timp vor fi si 2 inmormantari ce n-a mai vazut planeta care vor schimba viata tuturor din acele castele britanice, pentru ca in ralitate NU "Meghan versus Casa Regala?" :no:   

Nu avea forumul un subiect pentru mondenitati de astea? un fel de gossip, de topic despre vedete in general?

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 17 ore, Olivier Dzidzi a spus:

Îi dau maxim 2 ani în care se va întoarce la Buckingham cu coada între picioare. Cel puțin Harry, că prințesa wanna-be nu mai pupă în veci.

 

Screenshot_20210310-161053~2.png

  • Like 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×