Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Stiti ca exista niste creioane speciale cu multe varfulete, pt femei, pentru completarea golurilor din sprâncenele chelite de la prea mult pensat, care dau efect de fir cu fir.

... tocmai am vazut o reclama la creioane speciale de acelasi fel. Pentru bărbați, pentru completarea golurilor din barba si mustata. :w00t: gizasfakincraist!!!!

  • Like 3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 38 minute, Enki a spus:

Stiti ca exista niste creioane speciale cu multe varfulete, pt femei, pentru completarea golurilor din sprâncenele chelite de la prea mult pensat, care dau efect de fir cu fir :w00t:

:no:  N-am mai intrat intr-un magazin din ala demult, decand cu izolarea si n-as pune mana pe nimic.   Nici nu comand ca si acolo s-ar putea sa fie deja atins si inapoiat ca se poat.  Am platit odata sa ma penseze si a 2-a oara sa-mi replenish firele scoase???    Totusi e mai buna procedurea decat transplantat prin operatie chirurgicala!!!         

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

emotii emotii emotii

de ce exista interviuri pe lumea asta?! de ce oamenii nu pot sa vada prin noi pur si simplu potentialul si abilitatile si tot, fara sa fie nevoie sa le exprimam in cadrul unui interviu?!:blow:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De fapt vor sa vada abilitatea cu care ne prezentam abilitatile.:smile:

Si mai vor sa vada daca ne putem integra in noul loc de munca din punct de vedere social si cultural. Cea mai subiectiva verificare.

  • Like 3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce naiba am, dar renunt la un film cand apare o scena plina de  corectitudine politica.

Am incercat sa inteleg ce am de reactionez asa, dar nu reusesc.

Voi cum faceti?

Editat de adal*
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, adal* a spus:

Nu stiu ce naiba am, dar renunt la un film cand apare o scena plina de  corectitudine politica.

Am incercat sa inteleg ce am de reactionez asa, dar nu reusesc.

Voi cum faceti?

Mie Bridgerton mi s-a părut asa (SPOILER alert) : apărut într-o perioada în care oamenii de culoare erau din nou, pare'se, decăzuți din drepturi sa zicem, Bam! Ia de aici un mare duce negru, o regina peste tot regatul, tot de culoare, ia de aici homosexuali fericiți, oameni plinuti dar apreciați, ia de aici încurajări ca te poți căsători cu cel pe care îl iubești și nu din alte motive, în vremurile alea, eheeeee.....Și în final, ia de aici sex în draci și happy ending. Deci da, m-a enervat teribil. Dar tot m-am uitat. Myeah

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×