Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Nu pot sa inteleg acest fenomen din Romania ca acesti criminali sint aplaudati, prezentati ca persoane de la care restul populatiei trebuie sa aibe frica, ei nu ajung in puscarii din diferite motive ca sint Rromi sau nu stiu de ce se imbratiseaza acest grup de fiinte dinafara legii.   Lucruri importante Nu se cunosc despre tara doar clanurile si ramificatiile acestora pe planeta!!!  Aici nu pot actiona ca au o soarta cruda, nu e frica de ei la nimeni, in Arizona mai ales!!!  Au scos toti cersetorii romani din zona, coborati din Canada ca aici nu-i iarna geroasa, se doarme in parc comfortabil la aer curat iar pensionarii internationali sint milosi, profitorii castigau cam 400 dolari pe zi, suma netaxabila!!!        

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, Enki a spus:

Prezenta tipa de la digi clanurile din Bucuresti pe sectoare si aliante de parca prezenta cele 7 regate din game of thrones.

Dar chiar este vorba de Game of Thrones. Ei sunt regii si recuperatorii, ei fac aliantele, ei fac razboaiele. E Game of Thrones pe bune, nu fabulatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

România a ajuns rușinea Europei: „In DEMOCRAȚIE, interlopii stau la pușcărie! Nu pe ecranele televizoarelor și in Live-uri pe Facebook, sau printre Like-uri pe Instagram și scalambaieli pe Tik Tok."

 

https://www.capital.ro/romania-a-ajuns-rusinea-europei-aceasta-este-imaginea-unui-stat-cu-institutii-prabusite.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vecinii mei au un party la ora asta Duminica dimineata devreme la orele 1:28 AM ... rad, canta dar si muzica, se joaca, se amuza si nu ne-au anuntat ca nu vor dormi la noapte!!!   Nu sint copiii prezenti, cresc bunicii, e un caz aparte.   Eu o sa adorm imediat dar e enervant ca se aude oricum.   Pana va deranja si pe altcineva ... 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 8/7/2020 at 9:30 PM, The Unknown said:

Merg sa cumpar un pepene urias ... am vazut la Costco enorm de mari, incape in SUV-ul Aviator dar cerem ajutor la ridicat sa nu-l spargem.   :ohmy:

 

Cum incape in frigider dupa ce se taie din el? E imens!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma duc la Brasov sau sa nu ma duc la Brasov? Sau sa ma duc la Galati? Sau sa nu ma duc nicaieri? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×