Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

On 5/25/2020 at 8:32 PM, Fiero said:

As vrea sa dorm si sa ma trezesc la toamna.

Te inteleg, si eu as da skip peste toropeala si sa pot calatori cu trenul in voie la toamna.

Poate una-doua zile pe la mare, in rest la munte si vreau „la Italea” si la Paris :happy:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, King1 a spus:

Te inteleg, si eu as da skip peste toropeala si sa pot calatori cu trenul in voie la toamna.

Poate una-doua zile pe la mare, in rest la munte si vreau „la Italea” si la Paris :happy:

De data asta nu m-am gandit la caldura de care am mare oroare, vreau doar sa fiu foarte odihnita atunci cand voi fi luata in brate.:smile: Am avut niste saptamani horror, m-a doborat de tot oboseala, adesea ma simt ca o leguma umblatoare, uneori parca nici nu mai pot sa respir de oboseala.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Or fi grade F, nu C

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am realizat in perioada asta, mai mult decat oricand, ca majoritatea oamenilor nu ar renunta in mod voluntar nici macar la 1% din confortul lor pentru viata, sanatatea sau binele celor din jur. Ba chiar ar pretinde sa aiba un plus de confort.

Omenirea nu este pe drumul cel bun.

Nu imi mai doresc nicio clipa ca ea sa supravietuiasca de musai, in aceste conditii, si sa intretina pur si simplu raul.

Ma dezic de ea!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×