Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Gradina Zoologica din Phoenix se va redeschide pentru ultimele 2 weekend-uri din Mai cu masina la o plimbare de 30 de minute pe aleea principala. 

O inventie de ultimul racnet si pentru animale care nu sint obisniti sa vada masini dar si pentru vizitori care vor fi multi la numar ca e musai de tinut distanta si cu masina la pret de $65.00 pe masina.   Nu se opreste decat se plimba prin parcul cu animale intre orele indicate ca pana la adaparea animalelor trebuie evacuat locul.    O sa ne spuna la stiri care a fost surpriza distractiei, s-au ascuns animalele sau erau fericiti sa revada iar prietenii vechi?

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt asa bucuros ca dupa 2 luni m-am tuns :)))) mi-am vazut familia, pisicile :bb:

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Traian, Bellatrix şi Ana.

20200516_163247.thumb.jpg.387bf98873112794ea2dd8eee396fe9f.jpg

Chip & Dale.

20200516_163226.thumb.jpg.bcd029da0b669f4086fcbfa469efce2a.jpg

Mai e si Cosette, dar n-o gasesc acum :)))))

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
17 hours ago, Enki said:

Dacopati, antivaccinisti, politicieni ratati, conspirationisti, science deniers, anti-occidentali putinisti, cine plm putea sa participe azi la protest.

Mi se pare o tampenie protestul, si astea cu antivaccinarea nu le agreez, dar si 90% dintre masuri mi se par niste tampenii care nu-s necesare si consider prea multe restrictii aberante. Eu am reactii adverse la orice limitari ale libertatilor, iau foc. Nu le pot agrea.

Lumea moare de foame, sunt sute de mii de familii ramase fara venituri, hai sa ne revenim cu exagerarile cu prostia asta de gripa. Numerele sunt umflate, si nu numai la noi, iar guvernantilor le convine, ca pot impune dictaturi si profita de criza. Prabusirea economica si repercusiunile ei sunt mult mai grave.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce pisici frumoase ai, King!:smile:

Referitor la ce ai spus in legatura cu virusul, iti dau dreptate, stiu atat de multe din cazuri concrete, incat abia ma pot abtine sa ma infurii, de-aia nici nu o sa mai dezbat vreodata pe forum ceva legat de subiectul asta.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Just now, Fiero said:

Ce pisici frumoase ai, King!:smile:

Referitor la ce ai spus in legatura cu virusul, iti dau dreptate, stiu atat de multe din cazuri concrete, incat abia ma pot abtine sa ma infurii, de-aia nici nu o sa mai dezbat vreodata pe forum ceva legat de subiectul asta.

Le stiu si eu, am atatia nervi pe tema asta ca nici eu nu stiu daca ma mai pot abtine. Aveam mesajul pregatit pe Coronavirus la zi, dar ma gandesc daca il si postez sau nu, vad ca forumul l-a salvat ca draft.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 minute, King1 a spus:

Le stiu si eu, am atatia nervi pe tema asta ca nici eu nu stiu daca ma mai pot abtine. Aveam mesajul pregatit pe Coronavirus la zi, dar ma gandesc daca il si postez sau nu, vad ca forumul l-a salvat ca draft.

Eu zic sa iti conservi energia aici.:smile:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

King, explica-mi si mie cum ii convine unui guvern prăbușirea economica a tarii sub conducerea lui, mai ales inainte de alegeri.

PS. Pisicile sunt adorabile.

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×