Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Acum 8 minute, Sherlock a spus:

A cazut fb azi cateva ore in toata lumea. Nu non stop, dar destul de mult incat sa fie ingrijorator.

Versiunea oficiala a fost ca e un update, dar a tinut mult prea mult

 

Nu doar cu FB au fost probleme. La mine nu a cazut, dar nu a putut cineva sa-mi trimita niste poze prin mesaj privat. Nici pe whatsapp nu am putut primi poze. Si Instagramul a avut ceva probleme, nu am putut sa dau cautare dupa #, si nici sa intru pe profilul personal.

Editat de Enki
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
34 minutes ago, Sherlock said:

A cazut fb azi cateva ore in toata lumea. Nu non stop, dar destul de mult incat sa fie ingrijorator.

Versiunea oficiala a fost ca e un update, dar a tinut mult prea mult

 

Facebook a căzut? Oh! E-un curcubeu

Deasupra lumii sufletului meu.

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Enjoy what? /////   \\\\    /////  \\\\\\

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Senzațional de dureros. De profund.

Fizic.

O astfel de atitudine, canalizată așa cum trebuie, - ar putea salva tara asta și le-ar putea salva pielea celor neputincioși. Căci da, putem pleca. Dar cum sa uitam pe cine lăsăm în urmă? Pe cei mai bătuți de soartă, pe ei. 

 

 

Editat de Stu'
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ajung sa cred că dacă nu mă shutuie nimeni înseamnă că e lipsit de ambiție. Pe de altă parte, DA, mă simt persecutată și când nu sunt. Asta e, mai bine tac că deja zic prea multe. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Citesc SF-uri.

,,In acea clipa, clipa morții noastre, a înviat dragostea pe care i-am purtat-o in cele mai frumoase anotimpuri cuibarite intre noi. Și a inviat, știu, pentru totdeauna. Iar acolo unde privirea ei mi-a ucis pentru întâia dată speranta, i-am jurat nemurirea in așteptare și i-am creionat chipul adânc în tâmplele-mi obosite. Iar ea nu înțelegea nimic, de aceea mă privea cu tristețe și resemnare. Nu, ea nu știa că peste ani și ani o voi prinde de mana la fel de strâns și la fel de sincer. Atunci, și doar atunci, eu voi fi acela care o răpește din brațele celuilalt și nu ma voi uita o clipă înapoi la inima in care, cel mai probabil, in acel moment solemn, se va naște o alta nemurire.''

:Blink:

 

Editat de Stu'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×