Sari la conținut
Forum Roportal
miryam

Parul drept

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu una am parul cret si nimic in afara de placa de indreptat parul nu a functionat mai bine.Bineinteles ca daca o voi folosi mereu parul se va deteriora.Insa , gratie lumii in care traim,exista diferite metode de a contracara degradarea parului :scare:

Nu pot spune ca urasc sa am parul cret dar este foarte greu de intretinut si evident, ca sa stea bine, ca buclele sa fie bine definite , trebuie sa folosesc in mod frecvent spuma de par.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doamne cat mi-as dori sa am parul drept... :P ...eu il am la varfuri ondulat..si acum ca l-am mai si tuns vad ca se onduleaza si mai mult :yahoo:(..Voi il vreti drept sau ondulat??folositi placa pt a l indrepta ?

 

myriam...ce vrei tu de fapt sa stii? (doar stii de placa)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la mine parul nici nustiu cum sa spun...nu e nici tare drept nici tare cret....dar vreau sa fie drept...si il indrept tot timpul cu placa dar se arde tare si se face si mai urit adika se strica parul...si nustiu ce sa fak.. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m a mancat sa mi fac paru permanent :roll: aveam parul ff lung si acum mor de nervi m am tuns il am pana la baza gatului si e ars :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m a mancat sa mi fac paru permanent :roll: aveam parul ff lung si acum mor de nervi m am tuns il am pana la baza gatului si e ars :blink:

:jester: ai mers la o persoana la care nu mai fusese-i pana atunci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am parul foarte drept pt ca dupa spalare imi usuc parul cu un uscator care mi-l indreapta si mi-l fac cu placa .. dar de la placa nu numai ca imi arde parul mi se si ingrasa foatre repede deaceea il spal foarte des .. ;):crazy: iar cand imi ondulez parul (cu ondulatorul) nu sta ondulat mai multe de 3-4 ore...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, nici eu nu mai stiu ce sa-i mai fac !? ;)

 

peste noapte creste, a doua zi il tund , o zi e ondulat, o zi e drept, o zi negru, o zi e blond, etc... grea viata :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×