Sari la conținut
Forum Roportal
Carrina_19

sa fugim sau nu?

Postări Recomandate

Ce ati face in urmatoarea situatie?

Sunteti singur/singura pe strada si in jurul vostru nu sunt case,doar copaci..mergeti ce mergeti pe jos si la un moment dat auziti un tipat; reusiti sa vedeti de la distanta 3 tigani care ameninta o fata cu un cutit..si o obliga sa intre in masina lor..nr masini nu reusiti sa vedeti iar tiganii poarta sepci pe cap asfel incat din profil sa nu-i puteti rec sa zicem in cazul in care mergeti la politie..

ce ati face intr-o asemenea situatie?..sa zicem ca degeaba incercati sa dati telefon la politie,prieteni ca pana vin ei se poate intampla o tragedie asa ca destinul fetei este strict in mainile voastre..sa o ajutati sau sa fugiti!

la aceasta tema as prefera sa rasp cat mai multi baieti,barbati..si fetele pot rasp dar ma intererseaza mai mult ce atitudine ar lua baietii intr-o asemenea situatie..daca vi s-a intamplat ceva asemantor cu ceea ce am scris eu puteti scrie aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ati face in urmatoarea situatie?

... singur/singura pe strada ... doar copaci ... mergeti pe jos si deodata un tipat; 3 tigani ataca o fata cu un cutit.. o forteaza in masina si pleaca.

 

 

 

Nici de un cosmar nu e buna tema, d'apoi de situatie reala. Eu nu umblu in locuri din astea izolate nici cu masina si nu recomand la nimeni. As fi ingrijorata daca m-au vazut pe mine sau nu !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Micaela...te bat parintii acasa, ai probleme cu drogurile, nu ai prieteni, esti izolata de lume??? :yahoo:

De unde iti vin mama ideile astea?? :cry:

Tu doar visezi ??Nu iti ajunge ca dormi noaptea?? mai vrei si ziua.

Eu zic sa pui mana sa citesti, sa iesi afara din casa, sa iti cauti prieteni...sa mergi la scoala...nu te mai gandi la tot felul de prostii :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

azi, imi doresc sa fug !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ati face in urmatoarea situatie?

Sunteti singur/singura pe strada si in jurul vostru nu sunt case,doar copaci..mergeti ce mergeti pe jos si la un moment dat auziti un tipat; reusiti sa vedeti de la distanta 3 tigani care ameninta o fata cu un cutit..si o obliga sa intre in masina lor..nr masini nu reusiti sa vedeti iar tiganii poarta sepci pe cap asfel incat din profil sa nu-i puteti rec sa zicem in cazul in care mergeti la politie..

ce ati face intr-o asemenea situatie?..sa zicem ca degeaba incercati sa dati telefon la politie,prieteni ca pana vin ei se poate intampla o tragedie asa ca destinul fetei este strict in mainile voastre..sa o ajutati sau sa fugiti!

la aceasta tema as prefera sa rasp cat mai multi baieti,barbati..si fetele pot rasp dar ma intererseaza mai mult ce atitudine ar lua baietii intr-o asemenea situatie..daca vi s-a intamplat ceva asemantor cu ceea ce am scris eu puteti scrie aici

Intrebarea e, ce fac politistii?? :cry: Organul statului pe care noi il platim ,CE FACE?

Ce marca de cutit e? Care din cei 3 tigani il are in mana? :cry:

Fata esti sigura ca nu e tiganca,si e o rafuiala intre puradei?

Ce sepci poarta tiganii?

Niciodata!!!!!! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Micaela...te bat parintii acasa, ai probleme cu drogurile, nu ai prieteni, esti izolata de lume??? :yahoo:

De unde iti vin mama ideile astea?? :cry:

Tu doar visezi ??Nu iti ajunge ca dormi noaptea?? mai vrei si ziua.

Eu zic sa pui mana sa citesti, sa iesi afara din casa, sa iti cauti prieteni...sa mergi la scoala...nu te mai gandi la tot felul de prostii :cry:

 

gandeste-te ca (bat in lemn), tu esti cea din "poveste". Ar fi minunat sa se bage cineva pt tine..

Nu e vorba de o fata care sta prea mult in casa, ci de IDIFERENTA. E bine pusa problema, ma indoiesc totusi ca mai sunt si buni samariteni. De-aia ma multumesc cu gandul ca mie nu mi se poate intampla asa ceva :).

 

Iar daca mi se intampla sa vad o faza de-asta, as interveni doar in cazul in care vreau sa ma alatur aleia pe care o baga in masina :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ati face in urmatoarea situatie?

Sunteti singur/singura pe strada si in jurul vostru nu sunt case,doar copaci..mergeti ce mergeti pe jos si la un moment dat auziti un tipat; reusiti sa vedeti de la distanta 3 tigani care ameninta o fata cu un cutit..si o obliga sa intre in masina lor..nr masini nu reusiti sa vedeti iar tiganii poarta sepci pe cap asfel incat din profil sa nu-i puteti rec sa zicem in cazul in care mergeti la politie..

ce ati face intr-o asemenea situatie?..sa zicem ca degeaba incercati sa dati telefon la politie,prieteni ca pana vin ei se poate intampla o tragedie asa ca destinul fetei este strict in mainile voastre..sa o ajutati sau sa fugiti!

la aceasta tema as prefera sa rasp cat mai multi baieti,barbati..si fetele pot rasp dar ma intererseaza mai mult ce atitudine ar lua baietii intr-o asemenea situatie..daca vi s-a intamplat ceva asemantor cu ceea ce am scris eu puteti scrie aici

Mie mi-ar fi mila de tiganii aia. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ati face in urmatoarea situatie?

Sunteti singur/singura pe strada si in jurul vostru nu sunt case,doar copaci..mergeti ce mergeti pe jos si la un moment dat auziti un tipat; reusiti sa vedeti de la distanta 3 tigani care ameninta o fata cu un cutit..si o obliga sa intre in masina lor..nr masini nu reusiti sa vedeti iar tiganii poarta sepci pe cap asfel incat din profil sa nu-i puteti rec sa zicem in cazul in care mergeti la politie..

ce ati face intr-o asemenea situatie?..sa zicem ca degeaba incercati sa dati telefon la politie,prieteni ca pana vin ei se poate intampla o tragedie asa ca destinul fetei este strict in mainile voastre..sa o ajutati sau sa fugiti!

la aceasta tema as prefera sa rasp cat mai multi baieti,barbati..si fetele pot rasp dar ma intererseaza mai mult ce atitudine ar lua baietii intr-o asemenea situatie..daca vi s-a intamplat ceva asemantor cu ceea ce am scris eu puteti scrie aici

muahhh... pai, nu cunosc pe nimeni, in dreapta copaci, in stanga padure, acumulatorul telefonului s-a descarcat precoce, ce pot sa fac ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
muahhh... pai, nu cunosc pe nimeni, in dreapta copaci, in stanga padure, acumulatorul telefonului s-a descarcat precoce, ce pot sa fac ...

Poate ca incepe sa-ti fie si tie mila de tiganii aia....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

scuzati ca am pus o asemenea intrebare,ce ati face intr-o situatie ca asta..zau asa..e ceva ce in viata nu exista..in orasele noastre nu sunt locuri izolate pe unde tb sa mergem fie pe jos fie cu masina sa ajungem la servici,facultate scoala...nu exista oameni care sa ameninte alti oameni..totul e armonie si pace..ce se spune la stiri ca x a fost rapita in fata blocului,ca y a fost batut in oras si ca oamenii nu au intervenit de teama astea sunt minciuni,jigniri la adresa omului care este incapabil sa faca rau...inca o data ii cer scuze ca am incercat sa ridic o problema serioasa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×